RSS
poniedziałek, 30 listopada 2009

Taki niby fajny mecz. Równy, bliski, bez błędów - tylko po 9 strat każdej z drużyn.. Milusio się oglądało. Szkoda tylko, że mecz przegrany. Ale nie da się wygrać spotkania bez wygrania chociaż jednej kwarty. Uwierzycie, że ORL miało więcej odpalonych rzutów za trzy niż NYK (38 do tylko 23)? Zabili ich Knicksową bronią. Nie ładnie tak naśladować. Delikatna deklasacja w zbiórkach, ale po za tym bardzo podobnie statystycznie (taka sama liczba rzutów trafionych i prób  – 42-83 obu zespołów (prawie 51% skuteczność)).

Prawdę mówiąc nie wiele da się powiedzieć więcej. Jedni są prawie Mistrzami a drudzy byli tylko… kilka lat wcześniej… Ehh… Powodem dla, którego Knicksi grają w kratkę jest to, że ich weterani nie potrafią zagrać dwóch kolejnych spotkań na równym poziomie (Hughes, Harrington). Jak oni słabują to reszta nie jest w stanie pociągnąć wózka.

Wiecie co mnie najbardziej irytuje w meczach z Orlando? Ewing siedzący na ich ławce. Jak to jest możliwe, że ikona klubu – bezsprzecznie największy jej gracz w historii nie znajduje miejsca w sztabie drużyny z którym bezsprzecznie się go identyfikuje – myślisz Patrick Ewing, myślisz Knicks. Źle tam pograli z nim na koniec kariery, ale… czy nie można mieć jakiejś autorefleksji?  Na szczęście fanów się nie oszuka a Ci zgotowali King Kongowi owację na stojąco. Szacunek Pat!

Indywidualnie

Plusy

Nate Robinson – dzień konia - 22 pkt w 4Q (ktoś wie jaki jest rekord punktowy Knicksa w jednej kwarcie?). Na jakiejś nieprawdopodobnej skuteczności. Szkoda, że tylko w 4Q. (przed nią tylko 2 pkt). Chciał wygrać mecz sam przeciwko wszystkim. Ale mu się nie udało.

David Lee – świetny początek – 9 pkt już w 1Q. Potem gasł. Ostatecznie 20 pkt. 9-18 z gry. Ale double doble zrobił. Nie radził sobie z Howardem. Ale to nie wstyd. Różnica między nim i Gortatem jest jednak ogromna… mimo, że Lee jest przecież dosyć ograniczony w ataku. Mecz bez straty.

Chris Duhon – 5-6 z gry. 9 asyst. Może być. I am watching you Chris.

Minusy

Larry Hughes – człowiek barometr zagrał źle w ataku- 1-9 z gry i mecz musiał zostać przegrany. Wyraźnie się zaciął. Zły shot selection, ale też proste rzeczy mu nie wchodzą.

Al Harrington – po 41 pkt jest… 9. (4-10 z gry). Al jest niezdolny do powtórzenia dobrego występu. Dziś odkurzacz nie trafiał i cały atak Knicks się zawalił. Pięknie przeżuwa nakładkę na szczękę. Profeska. Gracz nieuleczalny. Mam nadzieje, że nikt mu nic nie będzie proponował pod koniec sezonu. Chyba tylko zgaszenie światla.

Danilo Gallinari – jak zawsze. Bez pazura. Mentalnie spalony. Niewidoczny całymi partiami. Niby 4 celne trójki na 5 prób – 15 pkt., ale ostatecznie jego gra to niepowiązane ze sobą epizody. Pojawiam się i znikam. Trochę mało. Bolą go te plecy czy nie?

Wilson Chandler – stara się, rzuca, ale mu nie wychodzi. Musi pracować nad tym jump shotem. Podobnie jak Gallo ma chwilę dobre i złe (te kilka airballi w meczu go systematycznie kompromituje). Potrafi zdobyć z rzędu 6 pkt. żeby zniknąć na dwie kwarty. Nie wykorzystuje swojego atletycznego ciała. Tylko raz na linii rzutów wolnych.

Zjawisko paranormalne – ciało ezoteryczne

Jared Jeffries – Duch powrócił. 2 pkt. zbiórka. asysta. 16 min. Nic więcej nie napiszę o dbam o zdrowie. Psychiczne.

Na marginesie

Darko Milicic – już po herbacie. Chłopak oświadczył, że to jego ostatni sezon w NBA i że wraca do Europy w lecie. To już go raczej na parkiecie nie zobaczymy. Szacunek za wybór.

Nasz człowiek a sprawa Knicks

Tylko 7 min. 2 zbiórki i faul. W plusikach minusikach( – 7)… Niestety najgorzej ze wszystkich Magików. To musiał być przypadek. Albo złośliwe zrządzenie losu. Stan van Gundy nie pozwolił na to, żeby wyrafinowana i wybredna publiczność w MSG doświadczyła więcej gry Marcinka. Nie zasłużyła ta hala na takie popisy. Szkoda. Zawsze to raźniej oglądać mecz kiedy gra Polak. Tak się człowiek wtedy upaja narodową dumą, że Polak potrafi, że Polak może. Że nie gęś i nie wydra tylko wielki biały, który jest jednym z największych centrów w samym NBA (cytat własny zainteresowanego). Dlaczego koledzy tego nie dostrzegają? Komu zależy na tym, żeby zwichnąć tą karierę?

13:55, znykajacy
Link Komentarze (5) »
niedziela, 29 listopada 2009

Orlando w MSG

Na papierze jak dla mnie jedna z najsilniejszych drużyn w NBA. Howard, Carter, Nelson (dziś nie zobaczymy), role playerzy – Pietrus, Bass, Barnes, JJ Reddick, Anderson.

Howard jak się nie spali jakimiś głupimi faulami powinien mieć wynik na poziomie 20/20. Na miejscu Lee od dwóch dni bym nie spał i miał biegunkę.

Ciekawe jak zagra Biała Czekoladka – wszak flirtował z NYK w off seasonie. Jak zagra dobrze w prasie będzie płacz… że trzeba było podpisać…

Zakładamy się ile razy Gortat będzie w highlightsach Knicsów?

Przewiduję 112-101 ORL.

Przysnąłem, żeby wstać... A teraz uzupelniam.

1Q

Tip off oczywiście przegrany. Carter jump shot za 2. 2-0 ORL. Duhon p&r z Lee – Lee trafia lay up z faulem. Wolny celny. 3-2 NYK. Lewis niecelnie za trzy. Chandler dynamiczne wejście lay-upem. 5-2 NYK. 3SV – Gallo. Carter – wolny. 5-3 NYK. Williams podanie do Howarda – monster jam przed nosem Lee. Chandler reverse lay up. 7-5 NYK. Carter odpala trójkę. 8-7. ORL. Hughes cegła za 2. Carter za trzy - no good. Lee jump shot – Howard nawet nie zareagował. 9-8 NYK. Pietrus nie trafia za trzy. Duhon znowu do Lee i łatwy lay up 11-8. Lewis niecelnie za dwa. Chandler nie tafia rzutu za dwa. Carter niecelnie z dystansu. Zbiórka ofensywna. Jeszcze raz Air Canada – strata – piłka odbiła mu się od nogi. Ładna kontra NYK – ale Lee nie trafia łatwego lay upu a Gallo nie tipuje. Howard faulowany przy rzucie. Trafia jeden wolny. Drugi pudło. 11-10 NYK. Duhon za 2 – 13-10 NYK. Lewis za trzy. Remis po 13. 7 min. do końca 1Q. Duhon kolejny p&r z Lee – wtłoczył ręką. 15-13 NYK. Howard kolejny wsadzik. Po 15. Lee nie trafia „krótkiego” jumpera. Williams jumpshot – 2 pkt. 17-15 ORL. Hughes znowu out of bounds. Patrz pod nogi Larry. Hughes faulowany przez Lewisa przy rzucie. Dwa wolne. Dwa razy trafia. Po 17. Pietrus niecelna trójka. Duhon – goaltending 19-17 NYK. Carter – alley oop! Po 19. Hughes ładny runner shot. 21-19. Lewis moving screen – piłka dla Knicks. Harrington w mojej ulubionej popisowej akcji – wciąga, wiadomo, że już nie odda – kozłuje piłka odbija się od nogi – out of bounds. Williams cegła za trzy. Za to Chandlerek celnie z dystansu. 24-19 NYK. ORL strata. Al niecelna trójka. Anderson za trzy. 24-22. Chandler znowu nietrafiona trójka. Robinson nie trafia jump shota za dwa. Anderson niecelna trójka. Howard faulowany przez Ala – wolne. Nie ma i jest. 24-23 NYK. Robinson – celny jumper za dwa. 26-23. Howard też celnie. 26-25. Chandler airball za trzy. Williams niecelny jumper. Al airball z 3 metrów. Kocham Cię Alutku mój! JJ fauluje Howarda. Dwa rzuty. Trafia jeden. Nate niecelna trójka. Carter nie trafia za dwa. Gallo z otwartej pozycji za trzy! 29-26 NYK. Anderson dobił po swoim niecelnym rzucie. 29-28 NYK. Robinson wejscie do środka podanie do Howarda – Williams przekracza połowę 2 sek. do końca… Trójka… idealnie z syreną… Jest! 31-29 ORL.

2Q

Na boisku nasz towar eksportowy. Wejście Lee – lay up. Gortat przy nim. Raczej asystuje niż broni. Pięknie uniesione dłonie i Lee pudło… Anderson nie trafia trójki. Aż ten Gortat minął się z piłką przy zbiórce. Za szybko to było za szybko dla Marcina. Barnes blokuje Robinsona. Gortat pozoruje obronę. Zbiera Chandler. Nate nie trafia za trzy. Mu kosz zasłonił nasz Marcin więc pewnie dlatego Krypto spudłował. Akcja Orlando. Marcin nie zaangażowany w ataku. Odwraca się tyłem i chowa się za plecami Lee. Szukam. Offens Andersona. Gallo za trzy. 32-31 NYK. Reddick wejście po pick and rollu z Marcinem. Ten błagał o piłkę, ale Reddick nie jest zbyt miłosierny. 33-32 NYK. Hughes niecelna trójka. Gortat dostał piłkę. Sędziowie łaskawie nie zagwizdali mu kroków. Oddał jak gorący kartofel. Anderson nie trafia za 3. Chandler jump shot. 34-33. Anderson spod kosza. 35-34 NYK. Lee podanie od Hughesa chciał włożyć. Ale jest czujny polski młot. Faul. Dwa rzuty Lee. Jest i nie ma. Remis po 35. To Marcin tak pięknie zebrał po niecelnym wolnym. Anthony Johnson nie trafia rzutu po wejściu. Ależ ten Marcin przestraszył Harringtona, Al miał rzucać Gorti doskoczył i nie uwierzycie… Al podał piłkę! Lee przeciwko Marcinkowi. Ajajaj pięknie nisko Marcin na nogach, ale David go ośmiesza lay upem. 37-35 ORL. Marcin mnóstwo odsłon, zasłon, ocierania się o kolegów. Znowu nikt tego nie docenił i nie podał mu piłki. Reddick skończył sam. Po 37. Harrington jump shot. 39-37. Johnson niecelnie za dwa. Zbiera Anderson. Marcin na ugiętych kolanach. Nie podźwignął się do zbiórki. Anderson za trzy… i nie ma. Ale piłka leci w stronę Marcinka… tak złapał ją złapał. Jest zaliczona zbiórka ofensywna Młotkowi. Barnes niecelnie za trzy. Gallo też nie trafia z dystansu. Marcin jak elektron krąży bez celu w paincie. Reddick niecelna trójka. Hughes też nie trafia z dystansu. Harrington złe podanie przejął Reddick. Anderson niecelna trójka. Gallo bomba za trzy. 42-37 NYK. Time out ORL. Już nie ma Marcinka. No szkoda. Lee fauluje Howarda. Dwa rzuty. Nie trafia obu. Lee niecelnie za dwa – jum shot. Howard trafia hooka. Harrington drive – punkty z faulem. Wolny celny 45-39 NYK. Ależ masywny dunk Johnsona 45-41. Al zablokowany przez Howarda. Celnie za dwa Lewis po kontrze. Al niecelna trójka. Barnes – wjazd za dwa. Po 45. Lee jump shot – celny. Howard dobitka po rzucie Barnesa – monster dunk. Lee zablokowany jump shot przez Dwighta. Carter – jump shot - celny. 49-47 ORL. Hughes faulowany przy rzucie. Trafia pierwszego wolnego i drugiego. Remis po 49. Barnes za trzy. 52-49. Błyskawiczna odpowiedź Duhona z dystansu. Po 52. Lee faul – jego wchodzi JJ. Carter wejście -jump shot – łatwe dwa punkty 54-52 ORL. Chandler nie trafia jumpera – wymuszony rzut przez upływający czas. Fatalnie rozegrana akcja. Carter nie trafia running jump shota na koniec 2Q. 20-41 z gry NYK – 48%, ORL 23-46 – 50%.

3Q

Gallo niecelna trójka na dzień dobry drugiej połowy. Carter też niecelnie z dystansu. Duhon driver po 54. Lewis niecelnie za trzy. Chandler ładny spin move ale zablokowany przez Lewisa. Lee nie trafia jump shota. Howard niecelnie spod kosza. Gallo trójka – trafiona. 57-54. Lewis w odpowiedzi też trójeczka – po 57. Hughes drive nie ma. Gallo fauluje Dwighta przy rzucie. Wolne. Nie ma. Duhon do Lee – latwy lay up. 59-58 Carter niecelny lay up. Hughes niecelny jump shot. Howard – hak. Nie do zatrzymania. 60-59 ORL. Chandler air ball za dwa. Williams niecelnie za trzy. Nie ma. Duhon strata – złe podanie – out of bounds. Lewis niecelny jumper. Duhon ależ on dziś wjeżdża. 2 pkt. (5 na 5 z gry). To chyba jego brat bliźniak.  Lewis za trzy. 63-61. Lee niecelny jumper. Pietrus – trójeczka. 66-61. Ależ spokój prawie-Mistrzów. O Marcin! Lee skasowany blokiem przez Pietrusia. Howard faulowany przy rzucie. Dwa wolne. Jest pierwszy. Jest drugi. 68-61. Gallo wejście o jakie go nie podejrzewałem. Howard go sfaulował. Dwa rzuty. Nie ma. i Jest. 68-62. Gallo prawie wybrał piłkę Howardowi. No właśnie prawie. Lewis trójeczka. Ho ho ho 71-62. Gallo za dwa – szkoda miało być chyba za trzy. 71-64. Al fauluje Lewisa. Rzuty. 4.43 do końca 3Q. Brzdręk i brzdęk. 73-64 ORL. Al. wciągnał zakręcił się nie ma. Howard strata. Al jump shot za 2. Williams niecelna dwójka. Duhon niecelnie za trzy. Carter piękny spin move i 2 pkt. 75-66. NYK strata złe podanie Duhona – strata. Pietrus jumper za dwa. Chandler za trzy. 77-69 ORL. Lewis niecelnie z down town. Chandler też nie trafia za trzy. Duhon fauluje Pietrusa. Dwa rzuty. Nie trafia obu. Robinson niecelny drivering lay up. Lewis za dwa. 79-69. JJ trafia lay upa. 79-71. Howard faulowany – rzuty. Trafia jeden. 80-71. Lee lay up. 80-73. Williams niecelnie, zbiera Pietrus (Lee się zawahał) i buzzer beater za dwa. 82-73. 29-62 NYK – 47%, ORL – 32-66.

4Q.

Howard zaczął haczkiem. Ograł Lee. 84-73. W odpowiedzi Hughes nie trafia floating jump shota. Williams pudłuje jump shota. Robinson jumper za 2. 84-75 ORL. Reddick niecelnie za trzy – wariacki rzut przed końcem czasu. Strata Knicks – Robinson zgubił piłkę. Reddick niecelna trójka – piłka odbiła się od boku tablicy. Robinson kopia akcji – jumper. 84-77. Faul Harringtona na Howardzie przy dunku. Chyba nie, bo nie ma rzutów. Reddick za trzy znowu rzut na szczęście i jest od tablicy!… Ho ho ho. To było mocne. Hughes nie trafia driving lay-upa. Łatwego. Anderson trafia spod kosza – Biała Czekoladka dał mu piłkę za plecami. Al niecelna trójka. Zebrał Lee, ale Harrington strata - wyszedł poza linię. 3SV ORL. Robinson trójka. 89-80. Offens Barnsa. Piłką dla NYK. Lee lay up z faulem. Podawał Nate. Lee nie trafia wolnego. Anderson walnął trójkę. 92-82. Robinson – gorąca rączka – jumper za dwa. Carter niecelnie za dwa. Aluś nie trafia za dwa z otwartej pozycji. 6.25 do końca. Robinson za dwa! 92-86 ORL. Howard za dwa. 94-86. Lee nie trafia jump shota. JJ fauluje Lewisa. Lewis wolne. Trafia. 96-86. Robinson kolejny jumper. Carter za dwa. 98-88. Kosz za kosz. JJ złe podanie - strata - przejął Carter – pobiegł przez całe boisko– 2 pkt. 100-88. Robinson za dwa. Lewis za trzy. Masakra. 103-90. Robinson znowu za dwa jumper. 103-92. Lewis trafia jumpera z faulem. Rzut wolny. Trafił.  106-92. Robinson znowu za dwa. 106-95. Chandler fauluje Cartera, który nie trafia obu wolnych. Chandler faulowany przez Howarda. Rzuty. Nie ma i jest. 106-95. Howard znowu faulowany. Rzuty. Trafia i trafia. 108-96. Chandler nie trafia jump shota. Barnes za trzy. Po meczu. 111-96. Chandler nie trafia jumpera za trzy. Harrington fauluje Cartera. Carter znowu nie trafia obu wolnych. Chandler drive. 111-98. Chandler raz jeszcze fauluje Cartera. Wreszcie Air Canada trafił oba wolne. 113-98 ORL. Robinson driving lay up. 113-100. Kolejne wolne Cartera – trafia jeden. 114-110. Harrington dunk bez obrony. 114-102. Barnes niecelnie za trzy. I koniec.

To w prognozie wyniku prawie celnie! HO HO HO!!!

3-14... Ajajaj

21:43, znykajacy
Link Komentarze (2) »

Dziwny to był mecz bo… inny niż wszystkie w wykonaniu Knicsów w tym sezonie. Nikt specjalnie nikomu nie uciekł, nikt nie musiał w związku z tym wyniku gonić. Mecz był równy caly czas w okolicach remisu (plus/minus 10 pkt. dla jednej lub drugiej drużyny). Dzięki temu mecz był do końca bardzo emocjonujący. Kosz za kosz, walka na wyniszczenie, cios za cios, mnóstwo punktów... To na pewno sukces Knicksów – mieli inicjatywę przez większość spotkania i nie dali się stłamsić. Ale w sumie i ostatecznie przegrali.

To, że Knicksi grają bez obrony to wie każde małe dziecko, ale swojego dnia w obronie nie miało też DEN. W sumie ta ich defensywa jest tylko na pozycji 16 w lidze więc… może nie ma się czemu dziwić? Prawdę mowiąc jestem rozczarowany grą Nuggets. Przez cały czas zastanawiałem się kiedy DEN wreszcie odjedzie… Nie odjechali… No tak niby Karmelek 50 pkt. niby Czosio 32 pkt. ale po za tym… Jeżeli Knicksi mieli więcej punktów zdobytych w paincie… to chyba jest jakiś problem Trenerze Karl… Po tym meczu nie wydaje mi się, żeby DEN było jakąś realna siłą na Zachodzie. To na pewno miła dla oka koszykówka – widowiskowa pełna żywiołowości ale w obronie za miękka.

Indywidualnie

Plusy

Al Harrington – 14-24, 4-8 za trzy, 9-13 z wolnych (41 pkt.). Al wziął ofensywę na siebie. Wciągał piłkę ale trafiał. To dobry gracz tylko trochę samolubny – jak powiedzieli komentatorzy. Nic dodać nic ująć. Nie potrafię się przekonać do jego gry.

Larry Hughes – po kilku spotkaniach słabszych wreszcie mały break out. 16 pkt., 6 zb., 9 ast., 2 stl. Gracz barometr. Kiedy on gra dobrze cała drużyna gra lepiej. Gdyby tylko potrafił utrzymać równy poziom. Jego niecelny nieprzygotowany nieco rzut za 2 w końcówce pozwolił DEN na ucieczkę.

David Lee – radził sobie w ataku 8-11 (23 pkt.). Szło mu zadziwjaąco dobrze co nie wystawia najwyższej oceny obronie DEN. W obronie starał się, ale kilka razy kompromitująco zaspany. Kolejne double- double.

Pluso/Minusy

Wilson Chandler – niewidoczny tak właściwie do 4Q kiedy oddał kilka ważnych rzutów które pozwalały nawet pomarzyć o zwycięstwie. Tylko 2 zb. Ani razu na linii rzutów wolnych. W obronie mało skuteczny. Taki typowy Chandlerowy występ pozostawiający coś między niedosytem a niesmakiem…

Chris Duhon – 4-9 z gry w tym 3-6 za trzy (12 pkt). Lepiej, ale daleko od dobrze. 6 ast. Trzeci mecz z rzędu bez straty.

Nate Robinson- tylko 19 min., co dziwi bo ostatnie występy miał więcej niż poprawne – żeby nie powiedzieć dobre. A miała być pierwsza piątka…  Nie wiele wniósł, ale też nie sknocił. 11 pkt. 4-9 z gry. 2 ast.

Jared Jeffries – 21 min. 6 pkt- 2-3 z gry. 5 zb. 2 ast. Gra ponad oczekiwania.

Minusy

Danilo Gallinari – tylko 17 min. 2-10. Po raz pierwszy od dawna nie trafił żadnej trójki. Moim zdaniem tajemnicą poliszynela jest to, że nadal bolą go plecy i nie jest w stanie grać z taką częstotliwością. Czyżby miał grać co drugie spotkanie? Wygląda to bardzo niepokojąco. Spójrzcie jak on się rusza. Jakby połknął kij… Z bólem to wygrał tylko Chuck Norris.

Toney Douglas – w tym tempie w tym tygodniu wskoczy na listę kontuzjowanych. Nie rozumiem rotacji Trenerze Mike. Dlaczego Toney nie gra???

11:11, znykajacy
Link Komentarze (2) »

Przepraszam za zwłokę.

1Q

Duhon obronił posadę. Tip off przegrany. Nene strata – opuszczona piłka i mali Knicksi wybili. Chandler jumper za 2. Pudełko. Jak zawsze. Zebrał Hughes ale stracił. Karmelek kontra wejście – ośmieszył Chandlera i Gallo – lay upem. 2-0. Duhon drobił kozłował, koledzy stali – odpalił trójkę – trafił. No no no. 3-2 NYK. Nene niecelny jumper. Lee tyłem koziołek koziołek – rzut – nie trafia. Czosnek za 3 pudło. Gra w ataku NYK. Duhon, Chandler, Hughes, Gallo na kole. Lee na linii rzutów wolnych. Wszyscy stoją i się patrzą. Nazwę tę akcję Stonehenge. Duho do Lee ten oddaje do wazonów na dystansie. Oczywiście strata. Karmelek za trzy – no good zbiera Nenek. Czosnek wejście frontem na kosz – niezatrzymywany lay up. Hughes i Lee robią za tyczki. 4-3 DEN. Ładne podanie Chandlera do Hughsa w paincie – obciał się Czosiowi i dwa punkty. 5-4 NYK. Karmelek płaski jumper – pudło. Zbiórka Hughesa i rąbnął za trzy. 8-4 NYK. Denver do ataku nie biegną – oni idą. Mimo to są o kilka temp szybsi od Knicks którzy… stoją. Chodzona akcja – Kenyon do Karmelka – lay up dwa punkty. 8-6 NYK. Hughes nie trafią driving lay upa. Czosio faulowany – dwa rzuty. Nie ma i jest. 8-7 NYK. Duhon trójka. 11-7 NYK. Kenyon niecelny jump shot. Lee 3SV – piłka Denver. Afflalo niecelny lay-up. Duhon już się wyczerpał – niecelnie za trzy. Podanie Czosnka do Mello przez całe boisko 2 pkt. Ehhhh… Lee hook 13-9 NYK. To samo podanie przez całe boisko Karmelek otoczony przez trzech Knicksów – faul przy rzucie. Nie ma i jest. 13-10 NYK. Gallo zablokowany przez Nene, jeszcze raz i też niecelnie. Kontra – Afflalo – zablokowany przez Hughesa. Piłka spod kosza dla DEN. Czosio trafia jumpera. 13-12 NYK. Znowu akcja w stylu Stonehenge. Złe podanie i wybita piłka przez DEN na aut. 5 sek na zegarze. Nie dali rady. SCV. Nenek zmiażdżył Lee w poscie 2 pkt. 14-13 DEN. Al jump shot za trzy. Takie kosze nie wpadają a on trafił. 16-14 NYK. Karmelek – dostał podanie od Nene do środka zawiesił Hughesa, Ala i Wilsona i… trafił… 17-16 DEN. Aluś sam – pudło. Ale piłka w rękach Hughesa. Lee w środku były kroki nikt nie gwiżdże – 2 pkt. 18-17 NYK. Kenyon nie trafił lay upa. Miał NYK szczęście. High picka nad roll – Duhona i Lee – nie ma punktów – dwa rzuty. Celne. 20-17 NYK. Afflalo jump shot. 20-19. Strata Lee – kontra – zamieszanie pod koszem ostatecznie dobija Karmelek. Al za trzy. 23-22 NYK. Steal Ala – i kolejna trzecia już trójka… 26-22. Faul Duhona. Czosneczek dwa rzuty. Oba zatopione. 26-24. Al znowu się zapamiętał w koziołku i strata… Birdman rzut, ala clown w cyrku, nie ma, zbiórka ofensywna znowu rzut pajaca i znowu nie ma. Lee zbiórka. I ograł spin movem Andersena. 2 pkt 28-24 NYK. Karmelek jumpshotowa cegiełka. Robinson za trzy. Kikra. Czosio faulowany – dwa rzuty. Trafione. 28-26. Niecelny jump shot Lee. Zbiórka w ataku – Al za trzy nie ma. Zbiórka JJ poszedł na kosz skompromitował się, zebrał jeszcze Lee- rzut jest. 30-26. Czosnek nie trafia trójki. Robinson nie trafia rzutu z wejścia na koniec 1Q.

2Q

JJ trafia rzut spod kosza z faulem. Rzut wolny – jest. 33-26 NYK. Karmelek trójeczka. 33-29. Gallo wsad spod kosza. 35-29. Karmelek nie trafia jumpera. Zbiórka DEN J.R. Smith za trzy. Yes sir. 35-32 NYK. Chandler wejście na kosz… dobił. Coś dziś DEN słabo zbiera. 37-32. Smith nie trafia za dwa. Ale DEN zbierają – Martin jedną rączką zdobywa dwa punkty. 37-34. NYK. Robinson – lay up. 39-34 NYK. Karmelek za dwa. Ależ ćwiczy tego biednego Chandlerka. Smith fauluje JJ przy rzucie. Rzuty. Drugi niecelny. 40-36 NYK. Birdman zalicza lot – masywny dunk po podaniu Lawsona. 40-38 NYK. Harrington razem z syreną jumperem za pkt. 42-38 NYK. Karmelek spudłował reverse lay upa. Lawson jakby ciut większy od Nate’a. JR Smith za 2. 42-40. Robinson niecelnie za trzy. Lawson celny jumper. Remisik po 42. Harington do środka do Nate’a ten nie trafia, zbiera Al na obwód do Gallo za trzy i… nie ma. JR airball za trzy. Nadal po 42. Gallo znowu wsad spod kosza. 44-42 NYK. Lawson doczłapał do linii za trzy, zrobił dwa kroki do przodu i sprzedał airballa. Duhon do Harringtona – dunk. 46-42. Czas DEN. Nene strata. Gallo niecelna trójka. Nene do Karmelka – wszedł załatwił dwa pkt. 46-44 NYK. Hughes do Lee – 2 pkt z painta. 48-44 NYK. DEN strata – Nene nie złapał podania. Duhon do Harringtona – troche przypadkowo – ale jest dunk 50-44. Czosio nie trafia running lay upa. Duhon do Lee – faul przy rzucie. Lee trafia oba. 52-44. Kenyon energetyczne wejście dwa pkt 52-46. Harrington wjazd – też wtłoczył. 54-46 NYK. Karmelek – nie ma jumpera. Gallo nie trafia z down town. Podanie Czosia przez całe boisko… Lee zaspał i Karmelek kończy dunkiem. 54-48. Robinson nie trafia. Nene zebrał piłkę po niecelnym rzucie Kenyona i trafił haka.  54-50 NYK. Lee jumper z linii rzutów wolnych po podaniu Duhona. 56-50 NYK. Czosnek nie trafia fade awaya, piłka wraca do DEN – Czosnek za trzy… Jest. 56-53 NYK. Duhon niecelnie z dystansu. Czosio faulowany – będą rzuty. To były celne rzuty. 56-55. Al faulowany przy rzucie. 58-55 NYK. Lee fauluje Nene. Karmelek za dwa po spin movie. 58-57 NYK. Hughes niecelnie za dwa. Kenyon – kroki. Strata. Duhon p&r z Lee – David faulowany.  trafił pierwszy. Tylko. 59-57. DEN strata, ale Nene odzyskuje- do Karmelka – dunk! Po 59. Lee do Hughesa – ten faulowany przy rzucie. Trafia jeden. 60-59 NYK. Lay up Chosnka na koniec 2Q… Za łatwo. 61-60 DEN. Około trzech sekund do końca – Duhon – oj tam chyba jakaś kontuzja… Nastąpił na stopę Lawsona… Fiknął i łapie się za kostkę…

3Q

Niestety kontuzja Duhona nie jest poważna. Gra. Gallo jumper. Nie ma. Nene faulowany przy rzucie. Jeden celny. Hughes jumper z linii bocznej ładnie– trafia. Po 62. Hughes trójka. 65-62. NYK. Nene nietrafia prostackiego lay upa ale zbiera i masywnie dobija dunkiem… Nie trafia Gallo jedno podanie coast to coast i Karmelek ma kolejne dwa punkty… Duhon za dwa. 67-66 NYK. Kenyon wejście na kosz – dwa punkty. Duhon za trzy – to byłby nadmiar szczęścia. W odpowiedzi trafia za trójkę Czosio.  71-64 DEN. Chandler znowu – niecelny jumper. Czosio za dwa. 74-67 DEN. Lee faulowany przy rzucie. Będą wolne. Trafia. 74-69 DEN. Nene nie tafia haka o tablice – pokazuje, że był faulowany… Harrington za trzy – wypadła. NYK dwa punkty. Kamera nie pokazała kto. 74-72. DEN. Karmelek znowu za dwa. 76-72. Lee strata i jeszcze faul. Czaosio niecelny jump shot. Hughes – kolejna strata. Karmelek faulowany przy rzucie. Trafił oba. Chandler po ładnym ball movemencie nie trafia jumpera ale Al dobija. 78-74 DEN. Karmelek nie trafia fade awaya. Al wjazd – dwa punkty. 78-76 DEN. Za trzy Afflalo! Harrington do Hughesa kosz .81-78. DEN. Karmelkowy znowu jump shot celny. Al niecelnie. Zbiera JJ i dobija. 83-80 DEN. Al technik polemizuje z sędziami. Czosio nie chce go skrzywdzić i pudłuje pierwszy. Karmelek znowu ośmieszy obronę NYK (Harringtona i Chandlera) i trafił jumpera. 85-80 DEN. Hughes za trzy… cegła… Karmlek – long jump shot. 87-80. Hughes jeszcze raz niecelnie za trzy. Nie trafia zbiera Al – jest faulowany dwa rzuty. Jest i jest. 87-82. Al zaczapował Kenyona. Piłka dla Knicks. Jumper Nate – 87-84 Knicks. D3SV – NYK. Czosio wolny – nie trafia. Karmelek otoczony przez Knicksow. Piłka dla DEN – Czosio nie trafia i fauluje. Al na linii. Trafił jeden i drugi. Czosio celny driving lay up. 89-85 DEN. Harrington nie trafia kosza, zbiórka JJ ale jest faulowany. Dwa rzuty JJ. Oba nie celny zbiera Al i… dobija. DEN się przyglądało. 89-87 DEN. Karmelo faulowany w paincie. Nie trafia trójki. Birdman zebrał i oddal do Karmelka który bezceremonialnie wjechał na kosz. I faul. Trafia wolny. 92-87 DEN. Robinson wejście nie trafia, zbiera Al ale jest zablokowany. Karmelo nie trafia trójki na koniec 4Q.

4Q

Karmelo za 2- wejście faul będzie rzut… Trafił. Al niecelna trójka. JR Smith niecelnie spod kosza. Andersen fauluje Robinsona. Dwa celne rzuty. 95- 89 DEN. Birdman niecelny jump shot. Wolny i piłka z boku dla Knicks. Trafia Duhon wolnego. Harrington Inie trafia za trzy – idzie kontra podanie do Karmelka a ten zablokowany przez Harringtona… Złapał, podał do Birdmana – kosz z faulem. Rzut wolny celny. 98-90 DEN. Duhon faulowany. Al wejście na kosze – yes sir! 98-92. JJ złapal Birdmana na ofensie. Nene sczapił Harringtona. Robinson za 3. 98-95. JR Smith do Nene - power dunk! Duhon za trzy! 100-98 DEN. 8.30 min. do końca. Lawson nie trafił driving lay upa. Robinson wejście – blok Birdmana – goal tending. Remis po 100. JR Smith niecelny jumper. Duhon nie trafia trójki. Offens Karmelka – JJ wymusił. Harrington – faulowany. Dwa rzuty. Trafił tylko pierwszy. 101-100 NYK. Karmelek nie trafia jump shota, piłkę zbija Birdman – raz jeszcze Karmelowy. JR Smith za 2. Jest. 102-101 DEN. 6 min. do końca. Al sfaulowany. Dwa rzuty. Zatopił jeden. Po 102. Hughes fauluje Karmelka. Rzuty. Jest i jest. 104-102 DEN. Chandler trafia trudnego i ważnego jump shota. Po 104. JR Smith – za trzy – 107-104 DEN. Chandler – corner three! Po 107. JR Smith jeszcze raz za trzy110-107 DEN! Hughes nie trafia otwartego jump shota za dwa. 4.30 min. do końca. JR Smith nie trafił trzeciej z rzędu trójki. Chandler wjechał – 2 pkt. 110-109 DEN. Ależ durny faul Karmelka – wszedł na Chandlera i offens… Lee podanie od Hughesa – dunk. 111-110 NYK. Chandler fauluje Karmelka. Ten trafia raz i dwa. 112-111 DEN. Hughes nie trafia ważnego jumpera. JR Smith za trzy! 115-111 DEN. Czas NYK. 3 min. do końca. Kenyon fauluje Harringtona. Dwa wolne. Al trafia tylko pierwszego. Kenyon wylatuje za faule. 115-112. Czosio za trzy. 118-112 DEN. Chandler nie trafia raz spod kosza, nie trafia drugi raz wreszcie dobija Lee. 118-114 DEN. Harrington fauluje Czosnka. Nie trafia pierwszego. Drugi już jest. 119-114. 2 min. do końca. Harrington za trzy!!! 119-117 DEN. Czosnek w rewanżu niecelnie za trzy. 1.31 min. do końca. Harrington znowu próbuje za trzy – nie ma i nie zbiera Lee. Chandler fauluje Karmelka. Trafia oba wolne. Czas NYK. 121-117 – 1.06 min. do końca. Crunch time. Duhon za trzy. Nie ma. Zbiórka DEN. Al fauluje Czosia. Ten trafia oba rzuty. 123-117. Time out NYK. 41 sek. do końca. Al – spin move (raczej kroki były) – kosz i faul. Wolny jest. Trafił. 123-120 DEN. Czosio objechał Hughesa rewers lay upem. 125-120 DEN. 26,8 sek. do końca. Knicksi nie mają już time outów. Chandler trafia za trzy!!! 125-123 DEN. 18.5 sek. do końca. Krótki czas Denver. Karmelek faulowany. Dwa rzuty. Jest i jest. 50 pkt!!! REKORD KARIERY!!! Duhon przebiegł połowę chciał podać piłka wybita przez JR Smith na aut. 11.3 sek. do końca 127-123. Harrington trafił lay upa. 4.4 sek. do końca. JR Smith faulowany. Nie trafia pierwszego. Trafia drugi. 128-125 DEN. Al zza linii do Robinsona – urwał się, przebiega połowę, podaje do Hughesa. Piłka wybita przez Czosia. Faul? Był? Nie było orzekają sędziowie – koniec. 128-125.

00:45, znykajacy
Link Komentarze (2) »
piątek, 27 listopada 2009

Dziś trzecia część trylogii pt. "Jak zdobywać dziki zachód" – czyli pojedynek z samorodkami lub jak kto woli bryłkami z Denver (tłumaczenie zawsze wprawiało mnie w dobry nastrój).

Nie oczekuję już niczego. Nie interesuje mnie ani styl, ani wynik. Oba są do przewidzenia (u siebie Nuggets  jeszcze w tym sezonie nie przegrali). Chcę żeby już był czerwiec.

Jak słyszę Trenera Mike'a mówiącego – “We are searching, we are exploring options we have, anything can happen”, mam regularną cofkę. Słyszę to od początku off seasonu. Mike będzie po raz kolejny ustawiał S5. Ciekawe czy na jedynce wypuści Robinsona. Źródła zbliżone do ławki trenerskiej przewidują taką ewentualność. Dowcip o tym, że D’Antoni będzie ustawiał pierwszą piątkę do kwietnia staje się ciałem… I jest jakiś taki już nie za śmieszny.

Denver to zespół z najwyższej ligowej półki grającą szybką ofensywną koszykówkę. Bardzo solidny PG – który mimo, że nie jest jakimś up tempo rozgrywającym i ma swoje lata to ustabilizował tę drużynę, góra mięcha w postaci Nene, walczak Birdman, narwany Kenyon Martin, nieobliczalny J.R. Smith i przyszły Hall of Fame Karmelek. Mnie tak naprawdę interesuje gra Ty Lawsona, którego w drafcie nie traktowano w NYK zbyt poważnie ze względu na wzrost… i to, że nie będzie w stanie bronić np. przeciwko Evansowi. Na licho nam drugi Nate pytano? Tymczasem ta mała cholera robi sporo zamieszania i łapie ponad 20 minut w zespole weteranów. Jeżeli dziś zagra coś pięknego jutro w prasie będzie płacz – a można było go wziąć zamiast tego wolnomyśliciela Hilla… Dlatego szczerze mu dziś kibicuję Lawsonowi po to żeby w sobotę rano Pan Walsh znowu musiał wygłaszać sążniste dementi na temat tego, że Jordan jest jednak lepszy niż Ty…

Jeżeli ktoś czuje potrzebę (np. jakiś fan Denver) żeby dorzucić swoje trzy grosze o meczu to jak zwykle zapraszam do komentarzy.

Typ:

118 – 93 DEN

15:22, znykajacy
Link Komentarze (2) »
czwartek, 26 listopada 2009

Jeżeli napisałem, że mecz z Lakersami to była tragedia, to co mam powiedzieć po meczu z Kings? Chyba trzeba  ten mecz przemilczeć bo może zabraknąć mi innych rzeczowników wartościujących grę Knicksów, bo moim zdaniem dna jeszcze nie osiągnięto. Mecz letni, bez emocji. SAC odjechało w trzeciej kwarcie na 20 pkt. i NYK nie zbliżyło się na dystans, który wywołałby jakiekolwiek wątpliwości co do ostatecznego wyniku.

Gra w ataku nie istnieje. Są tylko rzuty za trzy (tylko 39 prób), wejścia pod kosz Harringtona, jump shoty Chandlera i Robinsona, oraz lay upy Lee. Nic więcej się nie dzieje. Ubogość zagrywek w ofensywie zatrważa. Abstrahując już od przeciętnych umiejętności w ataku poszczególnych zawodników to wszystko wygląda tak jakby sam system nie funkcjonował. Czy taktyka ma złych wykonawców czy cały 7SOL jest do niczego? Mam nadzieje, że to pierwsze. Jeżeli prawdziwa jest ta druga odpowiedź to faktycznie trzymanie Trenera Mike’a dalej na stanowisku trenera chyba nie ma większego sensu. Przy całej dla niego sympatii. Tylko kto ma odpowiedzieć na to pytanie? Pan Walsh? Właściciel Dolan? Kibice?

Obrona jest tak samo zła jak w zeszłym roku. Może nawet gorsza. Nie ma żadnego postępu, ale to chyba już nie dziwi nikogo. W tej drużynie tylko Douglas i Hughes ma jakieś nawyki w tym zakresie…

Poświęcanie tej zbieraninie czasu jest jakimś masochizmem z mojej i Waszej strony. Poważnie zastanawiam się nad zaprzestaniem przeprowadzania jakichkolwiek opisów spotkań i analiz czysto sportowych. Chyba będę impresjonował tylko o funkcjonowaniu organizacji, lecie 2010 i potencjalnych transferach. Mam już dosyć pisania w kółko tego samego: Duhon niecelnie za trzy, Harrington sam do końca - pudło, Chandler kolejny nietrafiony jump shot. Ile można?

Jak to jest, że inne zespoły mają zawodników młodych perspektywicznych atletycznych, walczących? Ci, którzy oglądali mecz Sacramento widzieli takiego misia, który się nazywa Jon Brockman. Rookie, biały, mały (6-7), przysadzisty jak Wiking (cal mniejszy od Lee), w ataku surowy jak tatar z cebulką, ale rzućcie piłkę na parkiet. Skoczy jak wściekły pitbull na nogę staruszki. Rozszarpie. Zagryzie. Nie ma dla niego przegranych akcji, w których nie można by wyłuskać czy dobić piłki. Wojownik. Walczak. Prawdziwy garbageman. Ambicja, zaangażowanie. Oddałbym go za każdego z Knicksów. A kto to jest Brockman? Nikt. 38 pick draftu… W NYK nie ma żadnego takiego gracza, może oprócz Nate’a, ale on ze swoim wymiarami kolibra może najwyżej dziobnąć. Zresztą Robinson jak zaczyna się za bardzo angażować w grę to przepala mu się bezpiecznik i przechodzi na ciemną stronę, której on sam nie potrafi już kontrolować. Dlaczego nie mamy żadnego Greene’a, Thompsona, Dahntaya Jonesa, Younga? Zawodnika na którym można by oko zawiesić?

Dobra jedziemy z indywidualnymi ocenami.

Plusy

Nate Robinson – 10-16, 4-8 za trzy. 25 pkt., 5 asyst. Okres doktora Jekylla trwa. Oby jak najdłużej. To jest to co Nate czasem potrafi – iskra z ławki w ataku. W obronie jest niestety niefrasobliwy. Podania, które sprawiają problemy kolegom albo z których nic nie wynika, ewentualnie strata, niewracanie do defensywy. Z drugiej strony jak ten kurdupel Nate ma bronić przeciwko zawodnikowi o 30 cm wyższemu (Greene)? Ktoś tu się z kimś zamienił na rozumy…

David Lee – gra w ataku. Robi to co potrafi. Lay-upuje. Więcej niestety nie umie. Ale na bezrybiu i rak ryba. Cieszmy się z 25 pkt. 12 zb. On jest przynajmniej solidny. A że każą mu kryć wyższych i silniejszych? Wzrostu się nie da nauczyć.

Minusy

Chris Duhon – 2-8. Tyle, że te dwa celne rzuty były na 30 sek przed końcem spotkania. 2 ast. Miał być silnikiem drużyny jest hamulcem. Ten zespół przy tej taktyce nie będzie grał lepiej z tym Panem. Kropka. Czy tylko ja to widzę? Jeżeli ktoś podpisze z nim kontrakt na przyszły sezon będę strzelał.

Wilson Chandler – 1-6 z gry. 2-2 z wolnych. 2 zb. 4 pkt. Dajcie spokój z tym Ill Willem. Największe rozczarowanie sezonu jak do tej pory. Zanęta dla LeBrona. Boki zrywać.

Danillo Gallinari – 3-9, 2-7 za trzy. 6 pkt. 5 zb., 3 straty w 30 min. Do d… z taką grą. Kolejne cichy mecz. Nie potrafi wziąć sprawy w swoje ręce. Nie ma zęba, w obronie zaczyna się cofać. Co to za strzelba, która nie potrafi strzelać. Cykor.

Al Harrington 6-19 z gry. Admiratorzy jego talentu wystąp. Dodał 5 ast. i 9 zb. Za to plus. Ale co to za lider który rzuca jak patałach? Gra sam i nic ta gra nie jest warta dla drużyny. Jeżeli mu nie idzie – NYK nie zdobywają punktów. Nierówny. Do tego nie broni.

Larry Hughes – zapaść. Tylko 13 min. 1-5. 2-2. 4 pkt. Weteran za 13m. Niech go szlag. Odliczam dni do końca sezonu, żeby go już więcej nie oglądać.

Toney Douglas – powrót Toneya cegły. 1-6 z gry. 2 pkt. Brak powtarzalności. Może dlatego, że nie czuje żeby ktoś na niego stawiał… Jest nieprzewidywalny. Prawo rookiego.

Jared Jeffries – to nie jest koszykarz. To jest sabotażysta. Nie powinien podawać nawet ręczników. 15 min. 3 zb.

Jordan Hill – ten przynajmniej nie ukrywa, że niewiele umie. Ale się stara.4 zb., 2 bl. w 9 minut. Mimo, że uważam go za draftową pomyłkę to trzeba go promować. Jego i te maślane bezrozumne krowie oczy.

Zjawiska paranormalne

Eddy Curry – kontuzja kolana. Nie wiadomo kiedy wróci do gry.

Nie dziwię się, że nikt nie pokusił się o komentarz… Nawet tacy fanatycy jak waden15, dzendzey czy karpik... Chłopaki nie zostawiajcie mnie samego z tym g...!

PS. Melg4 gdzie jest zwycięstwo?

20:58, znykajacy
Link Komentarze (14) »

Z playbacku, ale jest.

1Q

Mike czerwony krawat w białe i pomarańczowe groszki. Tip off – Wygrany!!! Nie do wiary. Gallo niecelna trojka. Nocioni jump shot. 2-0. Lee niecelny jumper. Thompson hak. 2 pkt. 4-0. Duhon faulowany przy lay upie. Dwa celne wolne. 4-2. Hawes – hak ponad Knicksami. Oszukali Knicksow pick and rollem.6-2. Chandler pierwszy cegłowy jump shot. Evans niecelnie po wejściu. Hughes niecelna trójka. Nocioni trafił za trzy. 9-2 SAC. Chandler jump shot – trafił 9-4. Faul Hughesa na Evansie. Złe podanie Hughesa – strata. Niecelne Thomson, piłka tańczy na koszu i dobitka Greene. Nasi chłopcy zaspali. Hughes niecelny jumper. Evans nie jego komiczny celny jump shot . Hughes wejście faulowany. Dwa rzuty. Celne. 11-6 SAC. Thomson kroki. Hughes takie rachityczne wejście podanie do Gallo który zamiast pchać się na kosz doznał zwątpienia i podał absolutnie niewiadomo do kogo. Strata. Nocioni za 3. Mocny start Argentino. Duhon za 3 misfires. Strata SAC – 5 sekund. Gallo niecelna trójka. Hawes – hak – podskakiwała, podskakiwała i wpadła. 16-6 SAC. Chandler airball za trzy. Mnie już bolą zęby. Greene za trzy. 19-6. po 6 minutach. Ależ produkcja w ataku. Brawo Knicksi! Lee niecelnie przeciwko Hawesa. Nocioni niecelna trójka. Thomspon nie trafia jump shota. Harrington za trzy. 19-9 SAC. Duhon podanie do Lee – ryzykowane ale doszło – dunk Davida. 19-11 SAC. Thomspon niecelny hak przeciwko Alowi. Ale zbiórka ofensywna SAC – Hawes. Wejście Thomsona – no good. Nate trójka. 19-14 SAC. Mikro runnik 8-0. Hawes hak z faulem. Wolny – akcja za 3. 22-14 SAC. Niecelna trójka Gallo. Nocioni też niecelnie z dystansu. Lee faulowany przez Hawesa. Dwa rzuty celne. Strata SAC złe podanie Evansa. Nie trafia trójki Duhon piłka wpada w ręce Harringtona który też pudłuje. Wejście Hawesa – właściwie nikt mu nie przeszkodził easy Lay up. Al faulowany – dwa rzuty – siedzi pierwszy. Zbiórka Knicsów po drugim i trójka Nate’a. 24-20 SAC. Wracamy do gry. Hawes kolejny celny hak. 26-20. 2 min. do końca 1Q. Wejście Ala zamarkował oddał do Lee – jump shot celny. 26-22. Nocioni niecelnie za trzy, ale gapiostwo Knicksów i Hawes pakuje dobitkę z góry. Lee ładnie się przepchnął pod koszem – 2 pkt po lay upie. 28-24 SAC. Rodriguez wejście… 2 pkt i faul. Nie trafił wolnego. 30-24 SAC. Al za trzy. Nie chciała wpaść. Zbiera Nate – Harrington jeszcze raz z tego samego miejsca. Piłka wbiła się między obręcz i tablice. Sporna. Wygrana. Douglas niecelny jump shot za trzy. Fatalnie rozegrana ostatnia akcja. Nate podał źle i strata. Hughes wyszedł poza linię. SAC będzie miało 5 sec. Rodriguez jazda przez całe boisko. Nie ma. 30-24.

2Q

Mocne otawrcie SAC. Greene za trzy w ostatniej sekundzie czasu. Zagubienie w ataku – Lee wziął sprawy w swoje ręce. Niecelny lay up- chyba był blokowany przez Greene’a. Evans airball za trzy. Nate jump shot – jest! 33-26 SAC. Rodriguez do Brockmana – 2 pkt. Rozmontowali obronę 35-26. Al niecelnie za 3. Greene niecelnie za 3. Harrington znowu pudło za trzy. Nie idzie Ci dziś stary daj pokój. Starozakonny niecelnie za trzy. Douglas niecelna trójka. Nic już nie gramy w ataku. Tylko za trzy. Starozakonny znowu niecelnie za trzy z tego samego miejsca. Duhon cegła za trzy. Pieprzę nie oglądam tego syfu. Rodriguez nie trafia za trzy, zbiórka starozakonnego… nie dobił hakiem… Hill znowu jakiś jump shot z sześciu metrów. Na cholerę. Greene niecelna trójka. Strata Hilla – niezła pał podania Robinsona. Wreszcie punkty Evansa – wejście – podanie Greene’a. 39-26 SAC. Harrington nie trafia spod kosza, nie trafia jeszcze raz ale dobija Hill. 39-28 SAC. Faul Hill na Evansie. 2 rzuty celne. Harrington sczepiony chyba ze dwa razy przez Greene’a. I jeszcze faul sfrustrowanego Ala. Teraz w druga stonę seria niecelnych rzutów SAC spod kosza ale Evans trafia. 43-28. 6 min. do końca 2Q. Greene na parkiecie przetacza się z Lee… Sporna. Przegrana. Podanie Evansa do Brockmana – reverse lay up. 45-28. Brockman sfaulował Lee. Dwa celne. 45-30. Nielegalna zasłona Brockman – strata. Harrington – wejście na kosz – dwa punkty. 45-32. Evans wejście lay up 2 pkt. 47-32 SAC. Nare za trzy. 47-35 SAC. Rodrigues airball za trzy. Al kopia poprzedniej akcji. 47-37 SAC. Starozakonny kosz z faulem. Szansa na akcję trzypunktową. Wykorzystana. 50-37 SAC. Robinson jumper za dwa. 50-39. Rodriguez za trzy. 53-39. Chandler niecelna trójka. 3 min. do końca 2Q. Evans airball za trzy. Duhon niecelnie za… trzy oczywiście. Kontra. Rodriguez podanie przez całe boisko do Evansa- 2 pkt. Wejście Lee – 2 pkt. 55-41 SAC. Evans do Nocioniego wejście na kosz bez obrony dwa punkty. 57-41 SAC. Lee wejście z koszem Faul Thompsona. I jeszcze punkcik. 57-44 SAC. Szybki ten Rodriguez – wszedł ostro na kosz, ale nie trafił. Nate znowu zatopiony jumper z linii rzutów wolnych. 57-46 SAC. Starozakonny za dwa z faulem. Ale nie trafił wolnego. 59-46 SAC. Harrington po ładnym ball movemencie trafia za trzy. Rodriguez niecelny jumper za dwa. Strata Nate’a. Kontra troche szczęśliwy rzut po spin movie Thompsona – dwa punkty. Harrington - wejście faul Thompsona. Dwa rzuty. Trafił i trafił. 61-51 SAC. Hawes ceglany hak. 4 sek. do końca – niecelny rzut za trzy Nate’a ale udana druga dobitka Chandlera. Koniec 2Q. 61-53 SAC. Po korekcie sędziowie uznali, że Chandler dobijał po czasie. Nie ma punktów. 61-51 SAC.

3Q

Greene – wsadzik na dzień dobry. Bronił go Robinson. Szok. Dla niezorientowanych Greene ma ma 6-11 a Nate 5-11… Greene po prostu go obiegł. Hughes niecelny fade away jumper. Greene za trzy bez obrony. Mike wziął czas i wydarł się na Nate’a, który nie doskoczył do Greene. Robinson bierze to na siebie. 66-51 SAC. Harrington kolejne wejście i pkt. I tak uważam, że taka gra nie ma sensu. 66-53. Hawes za trzy??? Trafił! Harrington podał piłkę do ławki SAC. Strata. Evans ośmieszył Robinsona jump shotem 71-53. Duhon niecelnie za trzy. Lee zebrał. Robinson niecelnie za trzy. I tak do znudzenia. Evans za krótki jumper. Lee lay up spod kosza. 71-55. Nocioni niecelna otwarta trójka. Al pudło za trzy. Evans driver przez całe boisko dwa punkty. 73-55 SAC. Hughes niecelnie za trzy. Lee fauluje Evansa przy rzucie. Tereke trafia pierwszego. Lee jumper trafiony. 74-57. Piłka noszona Greene. Podanie Hughsa do Robinsona – 2 pkt spod kosza. 74-59 SAC. Evans przeciwko Robinsonowi nie trafia ale dobitka Thompsona 76-59 SAC. Lay up Hughsa. 76-61. SAC. Greene!!! –ALE PAKA!!! Lee nie trafił, żeby zaraz trafić. 78-63 SAC. Robinson za trzy. 78-66 SAC. Rodriguez za trzy. 81-66 SAC. Strata Nate’a ale strata zwrotna Rodrigueza. Robinson niecelny jumper. Greene za trzy. 84-66. Duhon niecelna trójka – odbita piłka wpada w ręce Lee oddaje ja do wchodzącego Ala – i ten szczepiony przez Greene’a. Ależ ten chłopak gra! Lee strata. Faul Harringtona na Evansie. Thopmson jumper za dwa. 86-66. SAC 56% z gry. NYK 38%. Masakra. Nate nie poradził sobie z Brockmanem. Teraz nie trafił znad kosza. Jak to możliwe? Aaaa Gallo go popchnął. Sędziowie tego nie wychwycili. Gallo jakieś magiczne podanie z którego nic nie wynikło. Douglas niecelna trójka. Greene natomiast celnie z dystansu. 89-66. Chandler nie trafia spod kosza. Starozakonny nie trafia ale zbiórka Brockmana. Ofens Rodrigueza. Gallo trafia za trzy. 89-69 SAC. Starozakonny nie trafia alley oopa. Brockman fauluje Chandlera. Rzuty. Celne. 89-71. Rodriguez zablokowany ale dobił lay upem 91-71. Strata Chandlera. Strata zwrotna SAC – nieudane podanie na alley oopa. Lee wejście na kosz dwa punkty. 91-73. Rodriguez faulowany przez Douglasa. Dwa rzuty. Celne. 93-73. Knicksi do końca. Gallo za dwa nie trafia. Rodriguez ten pudłuje buzzerbeatera za trzy. 93-73.

4Q

Hill przeciwko Brockmanowi. Nie dał rady. Ofens Udoki. Gallo nieclena trójka ofensywna zbiórka Hilla. Airball jump shot Chandlera. Udoka nie trafia za trzy. Gallo za trzy. 93-76. Rodriguez strata. Gallo strata. Rodriguez strata. Niecelny jump shot JJ. Evans celny jump shot 95-76. W odpowiedzi niecelnie za dwa Douglas. Faulowany Thompson. Dwa rzuty. Jest i jest. 97-76. Rodriguez rzuca nie trafia ale jest Brockman ze swoją dobitką. JJ za trzy cegła. Dawaj Landrego, Milicica Mike! Evans ofens – JJ się poświęcił. Robinson niecelna trójka. Sporna po tarzaninie na parkiecie. Hill pokonał Udokę. Harrington niecelnie za trzy. Zbiera JJ jest faulowany. Dwa rzuty. Trafił. Greene znowu za 3… 102-78. JJ nie złapał podania Robinsona. Strata. Nocioni niecelna trójka. Al celny jumper za 2. 102-80 SAC. Nie trafia Evans. Rodriguez zabrał piłkę Harringtonowi – ten faulował. Brockman nie trafia łatwego lay upa. Lee zablokowany przez Greene. Piłka do Gallo – niecelna trójka. Strata Gallo przy wyprowadzaniu piłki – Evans dwa punkty. 104-80 SAC. Duhon do Lee podanie za place mai lay up – dwa rzuty.  Rodriguez nie trafił runnera. 4 min. do końca 4Q. Strata Nate’a – złe podanie – steal Rodrigueza. Podanie na alley oopa do Greene’a – faul Nate’a. Rodriguez kolejna strata. Evans niecelnie za trzy. Ofens Ala. Wywołany Landry na boisku! Greene niecelnie za dwa. Ciągle 104-82. Wsad Gallo. 104-84. Greene niecelnie znowu – zebrał Brockman. Faul Nate’a na Rodriguezie. Dwa rzuty. Jeden celny. Nate wejście. Trafia lay upa z faulem. Szansa na akcje trzypunktową. Wykorzystana. 105-87. Rodriguez niecelny lay up. W odpowiedzi celny Nate ze swoim runnerem. 105-89. Strata Brockmana – piłka dla NYK. Landry niecelnie za trzy. Starozakonny za trzy. 108-89. Landry za trzy! 108-92. Faul Nate’a na Rodruigezie z tych brzydkich. Wolne. Celne. 110-92. Duhon za trzy. Lepiej późno niż wcale. 110-95. SAC. Gallo fauluje Starozakonnego. Trafia jeden. 111-95. Duhon wejście bez obrony 111-97. Dziękujemy.

14:14, znykajacy
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6

.

.

.
znykajacy@go2.pl
.
Operacja LONDYN 2013 Koszulki jak malowane
.
.
. .

[ Copy this | Start New | Full Size ]
.
monitoring pozycji
___ . .

6G Nowojorskie Impresje