RSS
sobota, 24 września 2011

Zacznijmy od tego, co martwi wielu z Was. Czy Chauncey da radę...

Spójrzcie. Oceńcie.

Stary, ale jary, co?

Teraz Imanik.

Widać, że z tego chłopaka może coś być... Potrafi skakać jak pchła... Zobaczcie te podskoki... Wszyscy chyba ściskają kciuki, żeby był tak dobry... żeby odejść w lutym do NOH...

Żeby jeszcze ten sezon wystartował...

20:10, znykajacy
Link Komentarze (2) »
czwartek, 22 września 2011

Statystyki dnia siódmego nie uwzględniają wyczynów Shumperta w Lock-out League. Dzień ósmy jest martwą literą. Trudno mi więc napisać coś matematycznego. Znalazłem taki audiowizualny wywiad zlanego potem Imana, który opowiada, o życiu, koszykówce i skoku w nieznane... Posłuchajcie.

Do tego do wesołej czeredki umilającej nam lock-outową nudę dołączył C. Billups, który wygląda jak młody bóg... Popatrzcie sami. Serce roście...

 

Lock-out

Zdaje się, że obecność mojego nowojorskiego szefa nie pomogła dzisiejszym negocjacjom... To są smutne urodziny komisarza Sterna. Przesunięcie sezonu staje się faktem...

22:21, znykajacy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 18 września 2011

Zdaje się, że zawodnicy Lock-out League w sobotę i w niedzielę się relaksują... 

Wot Las Vegas...

Nie mniej jednak popatrzcie na zagrania tygodnia... Nasz chłopiec w czubie...

 

Poniedziałkowe statsy niedostępne a z wtorkowych wynika tyle, że zespołów było już tylko 4 i... Shumpert nie grał... Do Lock-out League miał dołączyć C. Billups, ale na razie go nie widzieli.

UPDATE

Iman miał sobie naciągnąć ścięgno udowe (hamstring) i zejść z boiska...

Lock-out

W czwartek znowu siadają do stołu. Może jakieś światełko w tunelu?

Różne

R. Turiaf mówi, że jest w gazie i łapa w łupkach się posklejała... Złośliwi mówią, że z tym złamaniem to lipa i chodziło tylko o to, żeby Ronny mógł z twarzą wyjść z sytuacji, w której w reprezentacji Francji robiłby tylko za mima na ławce... Ależ Ci ludzie to wilcy... 

Gallo podpisał kontrakt z Olimpią Milano z klauzulą opt-out.

17:44, znykajacy
Link Komentarze (2) »
czwartek, 15 września 2011

Lock-out League Day 3

Statystycznie nie potrafię powiedzieć niczego o meczu z drużyną… No właśnie dziś nawet tego nie wiadomo. Mam wrażenie, że liczba zespołów zmniejszyła się do 6… Strasznie chałupniczo jest prowadzony ten serwisik. Ale jaka liga taki support.

Słowa nie oddadzą więc lepiej tego, co oczy mogą zobaczyć. Ozdobą meczu drużyny D był pojedynek DeRozana i Shumpy’ego. Popatrzcie. Raptor wyszedł z niej zwycięsko zdobywając 35 pkt… ale Iman nie był wiele gorszy z 27 punktami.

Popatrzcie.


Ładnie jest?


A tak by było jeszcze śliczniej co?

Spokojnie…  

 


Lock out League - 4

Znowu plaża wiadomości... Zespoły przestały mieć literowe oznaczenia i stały się drużynami kolorowymi - jak mniemam od koszulek. Doszło też do pewnego połączenia sił między zespołami, bo ich liczba zmniejszyła się faktycznie do 6.

Nowojorczycy w liczbie 1- Iman Schumpert znalazł się w grupie Navy. Obok niego Lou Amundson, Demar Derozen (niedawny przeciwnik), Christian Eyenga, Desmon Farmar, Sebastian Telfair, Jamaal Tinsley, Terrico White (cieszy powrót tego gracza DET).

Wobec tego, że głów do wykarmienia więcej statystyki Shumpy'ego spadły - 6 pkt. (3-7 z gry), 5 zb.

Ktoś przytomnie zauważył, że Iman w każdym, że spotkań miał przynajmniej 5 zbiórek.

Ciekawi mnie ten chłopak.

Były NYK - Roger Mason Jr. gra w drużynie Białych.

21:51, znykajacy
Link Komentarze (7) »
wtorek, 13 września 2011

Przerywam milczenie i rozprostowuję zgrabiałe paluchy. Prawie już zapomniałem jak to się robi (impresjuje).

Lock-out League Day 1

Nie wiem jak bardzo zostaliście wchłonięci w bezmiar nicości lock-outu. Ja bardzo. Raczej z przyzwyczajenia, niż w poszukiwaniu wielkich informacji przeglądam miejsca, które generują newsy i czasem coś udaję się wyćwierkać.

Nie wiem, czy wiecie ale w Las Vegas spotkało się ponad sześćdziesięciu byłych i obecnych graczy NBA i robią sobie taką lock-out ligę. 8 drużyn, bez trenerów – 4 razy po 10 min. 5 min. przerwa w połowie. Każdy z każdym. Cztery najlepsze wchodzą do PO i tam półfinał (22 września) i finał (23). Totalna amatorszczyzna, organizacyjnie poziom ligi osiedlowej, ale na bezrybiu o rak ryba.

Link do tego tworu: http://www.impactbball.com/competitive-league/index.html

W skład drużyny D wchodzą - Chauncey Billups (ma grać w przyszłym tygodniu), Iman Shumpert, Roger Mason Jr. (chyba już raczej były NYK), Shawne Williams, Jermaine O’Neal, Damon Jones (ktoś jeszcze pamięta to cudo) i Jamaal Tinsley (walka o come back). Takie combo trochę zapomnianych z przewagą NYK.

Wczoraj chłopcy zagrali mecz nr 1 z zespołem E. Mo Williams, Eric Bledsoe, Travis Leslie, Willie Warren, Ryan Gomes i Al-Farouq Aminu.

Nie widziałem meczu bo i go nigdzie nie transmitowali, a do Vegas nie udało mi się dotrzeć. You Tube też milczy.

D-Team wyszło piątką bez zmienników – Shumpy, Jones, O’Neal i Tinsley plus ktoś piąty, ale nie wiem dokładnie kto. Statystyki nie dają jasnej odpowiedzi na to pytanie. Może wzięli kogoś z publiczności? Wydaje mi się, że drużyna E – wygrała – ale to też nie jest takie oczywiste. Według statystyk grali w trójkę…

Nie będę się silił na jakieś kwieciste opisy bo informacje są niepewne (jeśli nie nieprawdziwe) i nader skąpe. Oddaję głos kto (podobno) był świadkiem.

“In the first 3 minutes Shumpy stole the ball, got a couple of rebounds and missed a wide open 3. After that he made at least 5 threes in a row, mostly from the right corner. Stole the ball a couple more times got at least 6 assists and made a nifty off balance put back on an offensive rebound. He also made a few two pointers and I only counted 2 misses.”

Dziwny ten opis. Według statystyk Imam trafił tylko raz a trzy (na 5). Czyżby piszący te słowa pomylił go z Jones’em. Te asysty miał raczej Tinsley… Nie wiem. Podejrzane. Albo piszący nie był trzeźwy albo brakowało mu rozeznania.

Inny komentarz:

“There were a handful of rookies here, but Shumpert was hands-down the best of the bunch. His athleticism was impressive, but he showed the ability to knock down jumpers as well which would make him an extremely tough cover in the coming years. He had 25 points and six rebounds.”

Chyba bliższy prawdy i napisany przez A. Sherrod Blakely wyznawcę religii celtyckiej, więc tym bardziej cieszy.

Według statystyk Shumpert zdobył 25 pkt. (11-14) miał 6 zb., 2 ast. 1 bl, 1 TO.

Iman stealem draftu a Pan Walsh geniuszem Karpat?

Będę starał się z każdego dnia zrobić jakieś podsumowanie, ale nie wiem czy się to uda.

Co do lock outu...

Nie wiem, czy słyszeliście o tweecie Rogera Masona – który wysłał coś na tzw. posłankę Kempę? Niby ktoś się włamał na jego twittera i wysłał ćwierka – że sezon będzie... Potem dementi etc… Do tego D. Fisher – miał powiedzieć – chłopaki róbcie formę bo w tym sezonie gramy… Coś wisi w powietrzu.

Jutro cała ta czereda znowu siada za stołem. Jak dla mnie powiało optymizmem… Owocnych obrad!


Lock-League Day 2

Drugi dzień Lock-out League jest jeszcze skromniejszy w opisie. Mało, co wiadomo. Nikt się nie pokusił o jakieś zbliżenie. Tyle co wynika, ze statystyk.

Drużyna D grała z drużyną C – czyli K. Lowry, J. Dudley, C. Maggette, A. Andreson, A. Daye.

Ciągle nie wiem kto jest tym piątym w D-NYK. Zdaje się, że C spuścili chłopcom niezły łomot. Schumpy – 5-10 w tym 3-4 za trzy, 10 zb., 3 ast, 1 stl.

MVP Day 2 – Josh Selby – który uciułał 42 pkt. (zobaczcie high lighty z wtorku). Się Misiaki z Memphis muszą cieszyć…

Amare trenuje z FIU – Floryda w gnieździe… I. Thomasa… Widać, że każdy kręci swoje lody… Nowojorczycy nie byliby sobą gdyby nie zadali pytania – a CP3 Zeke też załatwi?

Lock out – dziś z kolei wygląda to źle. Zawodnicy się zaparli. Żaden twardy cap. Dotychczasowy system musi pozostać – miękki cap i wyjątki. To jest warunek nienegocjowany. Komisarz Stern miał kiepską minę…

22:06, znykajacy
Link Komentarze (1) »

.

.

.
znykajacy@go2.pl
.
Operacja LONDYN 2013 Koszulki jak malowane
.
.
. .

[ Copy this | Start New | Full Size ]
.
monitoring pozycji
___ . .

6G Nowojorskie Impresje