RSS
piątek, 27 września 2013

Pałacowy przewrót. Na plecy. Albo klap na tyłek. Milczący Glen odszedł. Ale tak na za trzy dwunasta? W czwartek? Bez obiadu? W swoich butach? Ciekawe. Czy odezwał się, choć słowem? Czy łzy otarła mu jakaś litościwa dłoń? Martwię się. Ktoś doszedł do wniosku, że NYK zmierzają donikąd? Jak to? Kto przeżył taką cudowną iluminację? Właścicielu! Koryfeusze tytułu… Gdzie jesteście? Rangersi? Ktoś kibicuje?

No więc, co się stało? Nawet ryby na wszelki wypadek nabierają wodę w usta. Nie żeby miały coś powiedzieć.

Jest jakiś nowy plan? Odliczanie do 2015? Czy już ktoś zamiótł marzenia na kupę? A może jest coś co wymyka się poznaniu śmiertelników. Tylko co by to mogło być?

Czy to coś w ogóle znaczy?

Czy pod Trenerem Woodsonem rozpaliło się właśnie małe ognisko i jego pośladki zaczynają dojrzewać w płomieniach? Bo nie ma jak grillowany Bakłażan?

Glen ma już luz. Odczepiony od dyszla, będzie szczypał trawkę na boku czekając aż mu się skończy pensjonat na 46 Pennsylvania Plaza. Zamieni je na Rondo Zesłańców Syberyjskich. Wtedy pomknie w przestworza. Wyrwany ze złotej klatki. Książka? Wątpię. Nie wygląda na literata. A Właściciel potrafi wymusić milczenie. Nie dowiemy się niczego. Chyba, że powoła się zespół parlamentarny. Wtedy może być i zamach we mgle.

Steve Mills – fajny facet. Już go lubię. Po owocach was poznają. Dekada smuty. Jesteś witany Jutrzenko! Może jakieś zeznako na potrzeby seksualnego stręczyciela? Hej Isiah hej! Podaruj mi trochę Słońca. A imię jej Anucha. Anna tylko tak bardziej przaśnie. Zeke patrzę na jej zdjęcie i nie wierzę. To było po śliwowicy? Nie ma takiej ilości alkoholu. Nie w znanym nam wszechświecie.

NYK to normalni nie są i za to ich kochamy. Ja nawet inaczej.

PS. Wiecie, że to za chwilę się zacznie?

22:45, znykajacy
Link Komentarze (4) »
niedziela, 01 września 2013

1 września. Cześć i chwała pierwszym bezimiennym ofiarom Wielunia.

A także znak tego, że żyję.

Z pewnym ubawieniem obserwuję sztuczne dmuchanie balona rywalizacji między NYK i BKN.P. Pierce robiący jakieś supozycje co do zawładnięcia miastem, odpowiadający mu JR Smith – jesteście dobrzy, ale nie dość dobrzy, a Ty masz kwaśną minę bo nie wyprzedzisz Johna Havlicka i jeszcze za to wszystko zapłacisz. Spotkanie właścicieli pod czujnym okiem Papy Sterna – który, nawołuje - Pax między Chrześcijany - i macha flagami jak Don King. Ktoś znowu coś szczeknie, ktoś miauknie, a na koniec znowu ktoś zarży. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to wszystko było rozpisane na role. Np. środę do południu R. Felton robi afront matce Lopeza, a w czwartek koniecznie do 16.00 Garnett robi aluzję do męskości Melo. Gmin się cieszy. Nie mniej niż włodarze. Dolary lecą z nieba. Słodki dla ucha szelest układających się w prostokąty stosów, wywożonych wózkami widłowymi w zacisze sejfów. Marketing is everything. Najlepszym dowodem na budowanie tego napięcia jest… brak meczu między oboma zespołami w okresie przedsezonowym. Bo nic nie tworzy lepszej atmosfery konfrontacji niż jej… brak.

Trwa próba wydrenowania rynku. Rywalizacja na przedpolu. Polaryzacja środowisk. Sztuczny tłok. Pochłonięcie mediów. Bo czy to nie będzie największa konfrontacja w tym sezonie w NBA? Bitwa o Nowy Jork w toku.

Najśmieszniejsze, że tak naprawdę jej wynik sportowy jest tak naprawdę na drugim planie.

Na głębsze porównanie obu drużyn porwę się w niedalekiej przyszłości.

Tak dla uporządkowania kart na stole.

Media day - 30 września. 1-8 października obóz przygotowawczy u siebie - w Madison Square Garden Training Center w Greenburgh.

Potem już preseason:

9 października – BOS- 7:30 PM

11 października – TOR- 7:00 PM

12 października- BOS- 7:30 PM (tradycyjny mecz w New Hampshire)

17 października – WAS - 7:00 PM (w Baltimore – hala wypełniona pociotkami Melo)

21 października– TOR- 7:00 PM

23 października - Milwaukee - 8:00 PM (ciekawe, czy Nowakowie przybędą?)

25 października- Charlotte 7:30 PM (jedyny mecz w MSG)

NYK mają szansę zostać królami wyjazdów.

Chris Smith dostaje trzecią szansę. Podpisał niegwaranta na obóz przygotowawczy. To nie jest żart.


Na twitterze przestałem śledzić JR Smitha. Czułem, że mózg zaczyna mi się krochmalić.

19:20, znykajacy
Link Komentarze (20) »

.

.

.
znykajacy@go2.pl
.
Operacja LONDYN 2013 Koszulki jak malowane
.
.
. .

[ Copy this | Start New | Full Size ]
.
monitoring pozycji
___ . .

6G Nowojorskie Impresje