RSS
niedziela, 31 października 2010

Prześledzmy jeszcze raz na spokojnie wydarzenia 4Q...

Do końca meczu pozostaje 5.32 min. Walker właśnie trafił po raz drugi za trzy. 93-82. Mecz, który miał jak zwykle sinusoidalny przebieg – typowe nowojorskie up and downs - wydaje się przechylać na stronę NYK. Rozpędzeni Nixi właśnie kończą run 16-6… Tłum szaleje. Co za otwarcie! Faworyzowani POR mają właśnie doznać pierwszej w sezonie porażki. Amok! Na desce NYK dokonują cudów. W sumie notują 18 zbiórek w ataku (ostatecznie outreboundują POR 10 zbiórkami). Niesamowite. I… wtedy nadchodzi koniec… Ktoś gasi światło… Odłącza prąd… i robi się ciemno. POR cyk. Turiaf nie trafia spod kosza… Potem pudłuje oba wolne. I sprawdza się grobowym głosem wypowiedziany frazes Clyde (miał cudną dyniową marynarkę) – niewykorzystane wolne lubią się mścić… POR cyk… Po dwa punkty… STAT forsuje rzut. Za szybko. Za niecierpliwie… A POR cyk… STAT traci piłkę bo znowu nie potrafi być dość cierpliwy. POR trafia wolny wolne… A Trener Mike patrzy. I liczy, że się zły los odmieni. Chandler zablokowany przez Camby’ego… POR cyk… Felton przełamuje niemoc wejściem… Miller za trzy. Chandler nie trafia z dystansu. Może można było spokojniej? POR pudło… Felton faulowany. Trafia wolnego. Jednego. Po 95. POR nie trafia. Minuta do końca. Najważniejsza akcja meczu. Strike I. Popatrzmy. Beznadziejnie rozegrane. Felton miota się z piłką. Wszyscy stoją. Patrzą. Piłkę dostaje Fields. I podwójnie kryty oddaje rzut za trzy w ostatniej sekundzie. Przecież nie można racjonalnie myśleć, ze trafi… Faul Turiafa przy zbiórce. Potrzebny nie potrzebny? Zdarzył się. OK. 96-95. 25 sek. Zapomnijmy o wszystkim co było. Jeszcze nic się nie stało. Najważniejsza akcja meczu. Strike II. Felton ma piłkę - wchodzi. Niby ok. Camby wykonuje szybkie cięcie ręką. Zemsta. Blok. Może to nie było za mądre wchodzić na Marcusa i LaMarcusa. Ok. Aldridge trafia jednego wolnego po faulu. 97-95. Najważniejsza akcja meczu. Strike III. Coś tam rysują. STAT znowu szarżuje. Wybita piłka przez Camby’ego odbija się od nogi. STATA.  To wymyślili na ostatnią akcję? Atak Amarem? Miller trafia dwa wolne. 5 sec. do końca 4 pkt. różnicy. Po sprawie.

Były trzy szanse. Trzy strike'i. Żaden nie wykorzystany Wszystkie akcje dramatycznie złe. Pierwsza – „na stojąco” bez wsparcia dla Raya, druga – zbyt optymistycznie Feltonze swoim wejście na Camby’ego – to prawie nie miało szansy się udać. Trzecia  – rozpacz  - gorący kartofel do STATa i ten ma kolejną stratą. Trudno to nazwać kombinacyjną koszykówką. Przemyślanym schematem. Raczej takim niczym nie uzasadnionym huraoptymizmem, że jakoś to będzie. No znowu nie było…

Nie chcę krakać, ale moim zdaniem 50% zwycięstw już w tym sezonie nie osiągniemy.

D. Gallinari - mniej niż zero. Wskazówka cofa się. Nic, nada, null. Facet pogrąża się z każdym rzutem. Jedynym sposobem na przełamanie kryzysu jest odpalenie kolejnej cegły… A podanie, zbiórka? Jest w nim jakaś totalna panika. Nerwowość. Czarny Piotruś za trzy. Widzieliście ten dwutakt kiedy trafił? Tak paralitycznego wejścia to ja dawno nie widziałem… Matko. Prawie się złamał? Czy to nadgarstek? Czy plecy? Czy może coś innego? Może robi to specjalnie żeby DEN go nie chciało???

A. Stoudemire - wymagająca publiczność NYK… żąda więcej. Niestety poczucie misji w ataku sprawia, że w sumie łatwo ustawić obronę przeciwko Nixom.  Jego liczba strat poraża. Po raz kolejny okazuje się, że grupa osiłków to najlepszy sposób na niego. Zobaczymy kiedy zacznie się frustrować. Kwestia kilku meczy...

T. Mozgov – widać, że potrafi. Ma ruchy w ataku. Ale albo offens, albo kroki. Za wolny? Za przewidywalny? Ma czas. Całe trzy lata, żeby nas przekonać… Tyle, że pewnie decydentom nie starczy cierpliwości.

R. Felton –mój pierwotny sceptycyzm co do niego… zaczyna mi mijać. Jest ważną opcją w ataku. Przypomniał sobie, że potrafi wchodzić. Swoją zwartą mocną sylwetką i dobrym kryciem piłki potrafi floaterm zdobywać całą masę punktów. Nie jestem fanem jego jumpera i drżę o każdą trójkę… ale niech statystycznie będzie to na poziomie 45% i przestanę mu dokuczać… Na razie trójka poniżej oczekiwać – 33%. Nie tęsknię za Duhonem… Może czasem powinien szybciej grać piłką… Ale do tego trzeba biegać…

L. Fields – kolejny dobry mecz. On na razie daje więcej niż można by racjonalnie od niego oczekiwać. Parafrazując – każdy jego mecz jest jak dar… 8 zb. Madrze, odpowiedzialnie. Nie ponosi odpowiedzialności za zmarnowaną akcję nr 2 w końcówce. I tak sytuacyjnie się wybronił. Szczerze mu kibicuję.

T. Douglas - znowu dobrze w ataku. Szkoda, że nie trafił żadnej trójki (0-4). Powrót natrętnej muchy w obronie. Skutecznie naruszał tempo akcji POR. Czyżby dojrzał do powierzonych mu zadań? Właśnie… Tylko jakich? Bo z tym jego graniem na PG… to jest mało przekonywująco. Widać, że podpatruje Feltona przy wejściach…

W. Chandler - objawienie sezonu. Póki co. 22 pkt., 16 zb? Are you kidding me? W 2Q zdominował grę NYK. W 4Q – 0-5… Niestety, ale nie będę pisał negatywnie, bo się może ślimaczek znowu schować do swojej skorupy jak to przeczyta… Podoba mi się jego agresja… Hmmm… Co z nim zrobić? Do poniedziałku jest czas na wykonanie opcji na niego… Jak nie to po sezonie będzie QO… A jak tak będzie grał to NYK… może na niego nie stać… Z drugiej strony jeżeli ma być Melo… to po co nam Kill-Will?

B. Walker - element obcy odpalił w 4Q -dwie ważne trójki. Tyle i aż tyle. Więcej powiedzieć się nie da. Pozytywnego.

R. Turiaf- jakbym był taki totalnie złośliwy to bym powiedział mecz przegrany przez jego niecelne wolne (2-6). Wydawało mi się, że dal w tym meczu wiecej. Statystycznie wygląda to mało atrakcyjnie. W ataku bez znaczenia. 6 zb. (3 w ataku), 4 ast, 2 blk.  W pluso -minusach +5. Najlepiej. Kogoś Wam to przypomnia?

R. Mason Jr. - podobno był na boisku 5 min. Po co? Aaaa bo Felton musiał złapać oddech w 2Q.


Al Harrington - kto widział jego dzisiejsze statsy? :) Ależ musiał pochłaniać...

11:09, znykajacy
Link Komentarze (10) »

1Q

OK. Ustalmy coś. Sezon zaczyna się dziś. Openning Night. MSG. Świątynia. Mekka. Publiczność. Powitanie. Amare składa zapewnienie. Swój pledge to the City, który będzie ciążył mu niemiłosiernie przez lata w każdym dolarze ze 100 milionowej doli. Go Knicks. Michael Buffer. W tle Van Halen – Let’s Get ready to rumble. Carmina Burana. It is now. Są ciarki. Azu. Ill-Will, Toney, Junior, Antek, Andy R, Rooney, Skywalker, Williams, Ray, Lanrynek, Timo, Gallo, STAT!!!.

POR wygrywa tip offa. Batum za dwa. Ray prawie strata. STAT zatrzymany. Gallo nie trafia. Roy nie trafia jumpera. STAT nie trafia. Piłka NYK. Gallo cegła. BAtum spod kosza. STAT wejście. Ale będzie mu ciężko. Aldridge nie trafia. Ray wjeżdża. 4-4. Ray faul. Miller za dwa z półdystansu. STAT nie trafia trójki. Roy za trzy. Gallo nie trafia za trzy. Fiedls faulowany przy dobitce. Bez wolnych. Mozgov zablokowany przez Aldrige’a. Miller za dwa. Camby 2 faul. Siada. Mozgov offens po wejściu. Aldridge nie trafia. STAT wejście z faulem. Nie ma akcji za 3 pkt. Roy spod kosza. Ależ podanie od Millera. Ray wejście i kosz. Roy nie trafia. Oberto zbiera, ale nieźle podaje. POR strata Fields revers lay up. STAT blokuje Roya. Ale goal tend. Gallo spod kosza po pivocie. Fields fauluje Roya. 15-12 POR. Roy 2-2. Felton cegła za trzy. Aldridge za dwa. Chandler floater. Oberto za dwa. Douglas nie trafia za trzy. Oberto jeszcze raz to samo. Podanie do środka. I jest. Gallo airball. Roy nie trafia. Gallo nie trafia za trzy. Douglas wymusza stratę. 22-14 POR. Czas. Stat nie trafia jumpera. Matthews faulowany przez Walkera. 2-2. Rooney za Stata. Walker za trzy. Fernandez nie trafia floatera. Walker nie trafia za trzy. Ale Douglas trafia po wejściu. Cunnighan nie trafia za dwa. Ray też nie. Mattews carrying. Ray nie trafia za trzy. Turiaf blokuje Roya. Ale Matthews trafia za dwa. 26-19 NYK. Douglas nie trafia za trzy. Koniec 1Q. POR 58%, NYK 38 %.

2Q

Chandler pudło. Aldridge za dwa hskiem. Chandler nie trafia za trzy. Matthews wejście na kosz. 2 pkt. Chandler nie trafia po wejściu. Turiaf blokuje Aldrige’a. Rudy nie trafiaza trzy. Douglas trafia spod kosza. Matthews za trzy. Chandler – kroki. STAT musi wrócić. Ten drugi unit to nie wygra niczego. Knicks nie mogą wyprowadzić piłki z boku. Trener Mike bierze czas. Mason wyszedł poza linię przy rzucie za trzy z rogu. Aldridge nie trafia turnaroud shota. STAT faulowany przez Aldridge’a. 1-2. Douglas po przechwyt – zablokowany przez Cunnighana, ale Chandler zbiera i dobija z faulem Nie trafia wolnego. POR strata. STAT strata. Matthews za dwa. Ależ ten chłopak ćwiczy dziś NYK. Mason znowu wyszedł za linię. Douglas znowu prawie wyjął piłkę. Camby nie trafia alley oopa. Mozgov za dwa. Miller faulowany. 1-2. STAT offens. Camby to jest chytrus. STAT się kupił. Aldridge znowu nie trafia turnarounda. Chandler za trzy. 36-29 POR. Aldridge za dwa. Chandler za trzy. Will the Kill. Roy nie trafia pullupa. Strata Stata. Batum nie trafia za trzy. Chandler nie trafia za trzy. Ale zbiera wchodzi trafia z faulem. Akcja za trzy pkt. 38-35 POR. POR 24SV. Mozgov nie trafia. Aldridge faulowany przez Mozgova. 0-2. Chandler dobija po własnym rzucie. Batum nie trafia za trzy. Felton też nie i Douglas pudło z dystansu. Aldridge faulowany przez Turiafa. Aldridge 1-2. STAT za dwa. Po 39. Aldridge nie trafia. Chandler pudło. Felton za trzy. Roy za dwa. Felton nie trafia po wejściu. STA nie trafia. Felton przechwyt do Fieldsa – dunk. Łatwe pkt. Roy nie trafia. Felton niie trafia. Roy za dwa. STAT się zbiesił. Technik. Po 44. STAT nie trafia. Roy też nie na koniec 2Q. POR 45%, NYK 39%.

3Q

STAT nie trafia. Felton hits the jumper. Miller za dwa. Po 46. STAT wejście. Jest. Aldridge faulowany przez STATa. Aldridge 1-2. STAT za dwa. Roy nie trafia. Ale Batum za trzy. Felton strata. Aldridge nie trafia. Gallo nie trafia za trzy. STAT niesiona. Mozgov blokuje Aldridge’a. STAT strata. Roy faulowany przy wejściu. Roy 2-2. STAT faulowany ale trafia. Akcja za 3 pkt. STAT faul nr 4. No to może być decydujący moment spotkania. Roy ośmieszył Fieldsa. Chandler faulowany. 2-2. Aldridge dobija własny rzut. Po 56. Gallo trafił ale tak rachitycznie, że Glowa boli. Aldridge za dwa. Gallo znowu pudło. Mozgov faul. I jeszcze technik. Miller 1-1. Roy za trzy. Fields strata. Chandler odzyskuje. Fields faulowany przy lay upie. 2-2. Camby spod kosza. Fields znowu faulowany. 1-2. Douglas znowu prawie ukradł. Oberto nie trafił. Fields wejście kosz. Aldridge za dwa. Douglas niesiona. Chandler wejście. Jest. Roy faulowany. 2-2. 68-64 POR. Chandler nie trafia za trzy. Kontra i Douglas trafia po faulu. Nie ma akcji za 3 pkt. POR strata… Douglas jumper. Po 68. Roy za dwa. Roy faulowany. 2-2. Fields zablokowany dwa razy. Turiaf zablokował Matthewsa. Fields zbiórka w ataku i nie trafia. Ale jest faulowany. 2-2.  Roy za dwa. Turiaf faulowany. 1-2. Roy nie trafia. Chandler za trzy. Po 74. Matthews nie trafia trójki. Turiaf pudło. I Roy nie trafia za trzy na koniec 3Q. NYK 43%, POR 47%.

4Q

POR strata. Walker ładnie się zachował STAT spod kosza. Fernandez za trzy. Turiaf faulowany. 1-2. Aldridge nie trafia za dwa. Chandler nie trafia ale STAT zbiera i dobija. Miller po wejściu. Camby fauluje Douglasa – reaching faul. STAT nie trafia jumpera. Miller offens. STAT się ładnie podstawił. Po 79. Douglas spod kosza. Matthews wyszedł poza linię. Douglas nie trafia raz i nie trafia dwa. Ale jest faulowany. 1-2. Turiaf offnes po zbiórce. Fernandez nie trafia za trzy. Felton za 2 w ostatniej sekundzie. Roy po wejściu. 84-81 NYK. Chandler nie trafia za trzy. Walker za trzy. Camby nie trafia ale POR łatwo dobijają. Felton reverse lay up po spin movie. 89-83 NYK. Roy nie trafia. Walker za trzy. 92-83 NYK. Aldridge za dwa. Walker ciemna strona mocy – nie trafia. Roy nie trafia lay upa. Turiaf faulowany. 0-2. Miller za dwa. 92-87 NYK. STAT nie trafia. Wymuszony rzut. Aldridge za dwa. 92-89 NYK. 3.32 do końca. STAT strata. Miller faulowany. Rzuty. 1-2. Chandler zablokowany. Batum za dwa.. Po 92… Felton wejście. 94-92. 2.20. Miller za trzy. 95-94 POR. Chandler za trzy. STAT łapie 5 faul przy zbiórce. Miller nie trafia za trzy. Felton faulowany przy wejściu. 1-2. Po 95. 1.23 do końca. Altridge nie trafia za dwa. Fields nie trafia. Źle rozegrana akcja. Roy nie trafia. Turiaf faul przy zbiórce. Altridge na linii. 1-2. 24,5 sek. Felton zablokowany przez Camby’ego! 18.2 do końca. POR bierze 20-sto sekundowca. Z tyłu zbolała twarz Odena… Altridge faulowany. Coś to POR słabo rozegrało. Piłkę dostał gość który z linii nie błyszczy. No właśnie 1-2. 14.2 do końca. STAT traci piłkę. Camby wybił. Zamieszanko. Kto wybił ostatni. Chyba odbiła się od kolana STATa… Refy patrzą. Jednak piłka dla POR. Miller faulowany. 5.9 do końca. Pierwszy jest. I drugi też… 99-95 POR. STAT nie trafia za trzy. Batum faulowany. 1-2. 100-95… POR. No coż… Czasem to po prostu boli…

01:47, znykajacy
Link Komentarze (6) »
sobota, 30 października 2010

BOS są od lat katami NYK. I to jest prawidłowość, która będzie się powtarzać także w tym sezonie. Nie mówię tego Stefan, żeby Ci dokuczyć-  takie są po prostu fakty. BOS są za duzi i za silni (na przecież nie grał Perkins i Jermaine O’Neal) a ich obrona jest zbyt szczelna. KG, Baby Davis (pieszczotliwie zwany Dzidziusiem), Shaq (który naprawdę nieźle się wpasował) to fizycznie za dużo jak na Amare i Spółkę. BOS to doskonale funkcjonująca maszyna do zabijania (aczkolwiek liczba niewymuszonych strat porażająca). Początek mieli słabi. Zaczęli jakby na ręcznym. Potem jednak dość szybko dopadli NYK i przewaga w 3i 4 Q oscylowała ciągle w okolicach 10 pkt. NYK nie odpuszczali, ale w praktyce sam STAT w 4Q to było za mało, żeby choćby śnić o zwycięstwie. Inni zawodnicy nie wsparli Amare w crunch timie i BOS mimo bliskości wyniku właściwie byli niezagrożeni do końca. Nie widać było w każdym razie po ich stornie żadnej nerwowości. Pierce dokonał egzekucji wolnymi. Deska zmasakrowana – 54-38 dla BOS (pierwszy outrebound 15 zbiórkowy zaliczony w ZZZ2). Rondo był nie do zatrzymania! (24 asysty! Tyle ile cały NYK), KG prawie bezbłędny, Pierce skuteczny, a Davies zaskakujący. Na tylu frontach NYK nie byli w stanie zatrzymać BOS.

D. Gallinari - Zaledwie jedna kwarta… Podwójny czarny Piotruś. (0-6 z gry). Wszedł zimny. Złapał szybkie dwa faule. Usiadł. Znowu wstał i znowu był chłodny.  4Q oglądał z ławeczki. Co się z nim dzieje? Jakieś totalne załamanie psychofizyczne. Jakby zapomniał wszystkiego czego nauczył się w zeszłym sezonie. Zakochał się? Galuśiu, no co Ci tam chłopczyku?

A. Stoudemire - powolny początek – potem jakby się rozpędzał i w 4Q rzucił 12 pkt. (w sumie 27 pkt) 8 zb. 4 ast. Dla niektórych byłby to mecz życia. W jego przypadku… pozostaje jednak niedosyt. Czegoś mu brakuje. Coś o czym mówię cały czas. NYK muszą znaleźć balans w ataku. Nie pozwolić, żeby STAT za bardzo zdominował grę ofensywną a z drugiej strony dać mu grać jak najwięcej. Fizyczni BOS strasznie go udręczyli… Nie wiem czy to jest najlepszy pomysł, żeby STAT w końcówce rzucał trójki… Chyba są tacy którzy robią to lepiej. Choć trener Mike jest królem suspensu…

T. Mozgov - ciągle mało. 16 min. Niby nie było fauli. Jedna dobitka. Dwa niecelne półdystansy. Blok. NBA to dla niego, póki co za wysoka półka. BOS są dla niego za duzi i za silni. Przy Szaczynce wygląda jak szparag. Ale spokojnie. Gorzej już chyba być nie może. Jestem mimo wszystko optymistą. Ma kredyt zaufania do końca roku. Potem zaczniemy go delikatnie rozliczać…

R. Felton - solidnie. Co prawda tylko 6 ast. przy 24 ast. Rondo. W ataku było kilka wejść i floaterów. W obronie też poprawnie – 3 stl. Shot selection budzi moje drobne zastrzeżenia. Rzutowo mógłby się zdecydowanie poprawić. Ten jumper wymaga ćwiczeń. Co raz, lepiej wygląda współpraca ze STATem.

L. Fields - weteran w ciele rookie. Przemyślany. Poukładany. Chłopak gra przed wszystkim głową. 10 zb. 4 ast. Double – double w drugim zawodowym meczu w NBA. Nieźle. Jego właściwie nie widać w grze. Ale znajduje się zawsze tam gdzie być powinien. Żeby podać, wejść czy podać. Bardzo pożyteczny gracz.

W. Chandler - pierwszy szósty. Ławka służy. Równy przez trzy kwarty. Pkt. 6, 6, 5. W 4Q zabrakło trochę pary. Może niepotrzebnie forsuje te trójki 1-7. Skup się na wejściach. Wolne 0-0. Jego wartość tradowalna rośne. Bo ja tak jakoś mu nie wierzę i tak jakoś mu nie ufam. Co by nie powiedzieć walczy o kontrakt…

T. Douglas - cichy zabójca. Bez fajerwerków. Na dużym spokoju. Trzy trafione trójki. Jakby grał z zimny kompresem na głowie. Lubię to jego szaleństwo, ale ten uładzony Toney też jest bardzo pożyteczny. Cieszą te momenty kiedy grają razem z Feltonem. Trochę brakuje steali. Dobry rezerwowy. Pewny punkt drużyny. Jak na razie.

B. Walker - postać mroczna. Epizodyczna, pełna sprzeczności. W 17 min. nie zaistniał statystycznie. Ciągle nie wiadomo, co on ma grać. Wygląda trochę jak puzzle który nie pasuje do całej układanki.

R. Turiaf - kolejny „fenomenalny” występ grenadiera. Powiedzcie mi proszę jak można w 22min. nie mieć przy tym wzroście i pozycji… nie mieć żadnej zbiórki. To trzeba chyba unikać piłki. Ona nie parzy Ronny! Jeżeli coś trzeba mu oddać to to, że w pluso minusach miał +10. Dziwny gość.

R. Mason Jr. - zapchaj dziura na posadzenie Feltona na ławce w 2Q. Nic więcej. Jego rzut widziano ostatnio dwa lata temu… Tania pomyłka międzysezonu.

10:50, znykajacy
Link Komentarze (5) »

1Q

No Stefan. Nasz match-up zaczyna się dziś… Timo i Fields na starterku. Tip off dla NYK. Pierce strata. Gallo pudło. Shaq też niecelny hak. D3S BOS. NYK 1-1. STAT trafia jumpera. Allen strata. KG fauluje Mozgova. 1-2. 4-0 NYK. RR strata. Felton nie trafia po wejściu i Mozgov dobija. 6-0. BOS 24SV. No Stefan serce chyba żywiej bije. Amare offens. Odbił się od Shaqa jako od ściany. Gallo fauluje Pierce’a. Gallo drugi faul na RR. 0-2. Chandler na boisku. Mozgov walk… RR spod kosza. Fields próbował. Felton za trzy. 9-2 NYK. BOS kolejna strata – piąta. Fields spod kosza… RR pudlo. Mozgov strata. Chandler blok na RR. KG za dwa jumper. Chandler nie trafia za trzy. Allen spod kosza za dwa.  Mozgov faul. KG nie trafia po piwocie. Mozgov pudlo po jumperze. RR nietrafia po wejściu. Chandler pudło za trzy. Pierce do KG – kosza. Chandler jam. Strata BOS. Faul Allena. Chandler znad kosza po alley oopie. Shaq secondo chance. Felton nie trafia floatera. Pierce trafia. 15-10 NYK. Big Baby fauluje Stata. 1-2. Paul pul lup jumper. Felton nie trafia za trzy. Mozgov blokuje RR. Fields nie trafia. Ale Big Babby tak. 16-14 NYK. STAT nie trafia jumpera. Felton fauluje Allena. 2-2. Fields pudlo za trzy. Baby za dwa. 18-16. BOS. Fields spod kosza. Ładnie. Pierce za trzy. Amare pudło. Daniels strata. Nie złapał podania RR.  Ale RR cisnął jak wariat. Chandler offens. Wlazł w Dzidziusia. Dzidzi spod kosza. Lubię tę kulkę mięsa. Chandler za dwa. Pierce za dwa. Chandler pudło za trzy. Pierce nie trafia. Chandler/Felton fauluje N8. 2-2. NYK pudło. Douglas złe podanie. Wafer nie trafia za trzy. BOS 55%, NYK 38%.

2Q

Douglas za trzy. Walker za dwa. Pierwsze pkt. w sezonie. Daniels secondo chance. Chandler pudło za trzy. Daniels nie trafia za dwa. Douglas do Turiafa easy lay up. N8 spod kosza. Noszona NYK. RR strata. Mason pudło. RR faulowany. Zetknął się z kibicami. RR 1-2. Chandler wejście. N8 nie trafia za trzy. Chandler za dwa. Technik Chandler. Klasnął w dłonie. Allen 1-1. Allen nie trafia za trzy. Walker też nie. Shaq blockin faul. Chandler za dwa. KG nie trafia ale Shaq dobija. Douglas za trzy. Chandler fauluje Pierce’a. Pierce nie trafia. Gallo nie trafia. N8 nie trafia za trzy. Gallo do Fieldsa. Dunk. 38-35 NYK.  KG nie trafia. BOS strata.  Gallo nie trafia. STAT loose ball faul. KG jumper. Kontra – po stealu KG i Allen kończy. STAT nie trafia jumpera. SHAQ spod kosza. Faul Pierce’a. Ray strata. Allen nie trafia za trzy. SHAQ fauluje Stata. 2-2. Pierce nie trafia za trzy. Felton za dwa jumper. Allen nie trafia za dwa. Gallo nie trafia za trzy. Fields zbiera STAT kończy. KG za dwa. Ray air ball. Pierce za trzy. SHAQ fauluje STATa. 2-2. Dzidziuś spod kosza. Timo nie trafia za dwa. STAt blokuje Baby. NYK nie trafiają. KG dunk! 50-46 BOS. Gallo nie trafia za trzy. NYK 43%, BOS 47%.

3Q

RR fauluje Raya. STAT za dwa jumper. KG też. Teraz Amare nie trafia. Pierce za trzy. 55-48 BOS. Pierce fauluje Gallo. 2-2. Shaq dunk. Gallo nie trafia fade awaya. Felton za trzy. BOS strata. NYK strata powrotna. Stepping vilation. STAT fauluje KG. Pierce nie trafia. Zbiórka R i KG trafia. Fields nie trafia młynka. Pierce zablokowany przez Timo ale dobija… I to jeszcze z faulem. Gallo fauluje. Nie ma akcji za trzy pkt. Felton nie trafia floatera. Pierce dunk! D3S BOS. 1-1 NYK – Felton. Chandler nie trafia. Podanie Pierce’a przez całe boisko do RR i ten kończy. KG fauluje Stata. Stat 1-2. KG zablokowany. Chandler jumper. 65-57 BOS. Baby za dwa. STAT za trzy. Pierce nie trafia za trzy. Felton nie trafia za trzy. Stat zbiera.  Pierce fauluje. Turiaf. 1-2. Davis nie trafia – ale robi dive’a i będzie sporna. Pierce nie trafia. Zboirka Fieldsa. Chandler airball. Fast break NYK i Felton kończy. Shaq przepchnał Turiafa. Chandler za trzy. Rondo za dwa jumper. Fields za dwa. BOS strata. 71-68 BOS.STAT nie trafia o deskę. Dzidzius też nie trafia fade awaya. Ray nie trafia za trzy. Daniels nie trafia za dwa. Fields nie trafia. Davis objeżdża Fieldsa który go fauluje. Akcja za trzy pkt. Dzidzius fauluje Turiafa. 1-2. Baby nie trafia. Douglas za trzy. Pierce za trzy. Walker nie trafia za trzy. Ronda też nie. Koniec 3Q. NYK 43% - BOS 49%.

4Q

Baby nie trafia. Chandler nie trafia. Allen za dwa. 81-72 BOS. Douglas nie trafia. Baby trafia z faulem. Akcja za trzy pkt. Douglas za dwa. Daniels strata. Chandler nie trafia spin move’a. Daniels nie trafia jumpera. Gallo nie trafia. Chandler zbiera. I trafia spod kosza. Allen za trzy. Douglas faulowany. 1-2. N8 nie trafia za trzy. Turiaf dunk. Piękne podanie od Feltona. Allen nie trafia za trzy. BOS zbiera i Allen raz jeszcze pudluje. N8 oberwał. Stat nie trafia. KG hak. Walker za dwa – floater.  KG nie trafia. Offens Stata. KG spod kosza po spin movie. Baby fauluje Stata. STAT 1-2. Douglas nie trafia za trzy. Rondo za dwa. Felton wjazd za dwa. Daniels nie trafia. Ale KG zbiera. Pierce zablokowany. Daniels strata. Stat punkty po kontrze. Allen nie trafia za dwa. Felton nie trafia. KG dobija po wejściu RR. STAT dunk. KG spod kosza. KG fauluje STATa. 1-2. Alle wchodzi i STAT mu nie mrugnął. Dzidziuś 6 faul. Dziękujemy. Felton na linii. 1-2. 99-90 BOS. KG za dwa. Douglas nie trafia za trzy. RR zablokowany przez STATa. Fields za trzy. STAT fauluje RR. Jeżeli RR trafi choć jednego będzie Triple double. Jest. 1-2. Felton floater. 102-95 BOS. N8 nie trafia. Amare trafia z faulem. KG – temu panu dziękujemy już za grę. Akcja za trzy pkt. BOS strata. Chandler nie trafia za trzy. TRENER A CZAS!!! 21.3 sek. Pierce faulowany rzuty. 1-2. 103-98 BOS.STAT za trzy. 103-101 BOS. 15. sek. Pierce faulowany. 2-2. 105-101. Daniels blokuje STATA przy próbie rzutu za trzy… I koniec. Stafan - jeden dla mnie!

01:57, znykajacy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 października 2010

To teraz powinno być już z górki...

Otwarcie za nami. Balon został przekłuty. Oczekiwania stały się rzeczywistością.

Historia mówi, że zwycięzców się nie rozlicza. Historia również lubi się mylić. Oglądając wczorajszy mecz nie sposób zamknąć oczy i powiedzieć. Jest. 1-0. Jest dobrze. Jest bardzo daleko od dobrze. Jest oględnie mówiąc nieprzekonywująco. Wręcz słabo. Nie wyciągałbym z tego meczu zbyt daleko idących wniosków. Powiedzmy sobie uczciwie. TOR to drużyna przetrzebiona przez lato 2010 i realnie jeden z najsłabszych zespołów ligi. A mimo to stawia Knicks opór i trzyma grę do końca. Co się stanie, gdy przyjdzie się zmierzyć ze średniakami czy tuzami NBA? Odpowiedź poznamy już w piątek. Stefan...

Zadaję sobie pytanie. Czy oglądamy tych samych Knicks, co w zeszłym sezonie mimo istotnych zmian i roszad personalnych? Z pewną niezrozumiałą dla prawdziwych fanów nowojorczyków satysfakcją powiem... tak. To Ci sami NYK. Grający falami, bez obrony painta, zawieszający się na długie minuty, nieuporządkowani w ataku (atak klikał – w II połowie 1Q i II połowie 2Q). Ciągle ten tak dobrze znany nam brak konsystencji, niereformowalności zachowań w postaci np. złych shot selection. To, co dzieje się na desce to jest tragedia. Naprawdę w tym zespole nie ma, kto zbierać. Nie ma wysokich graczy. Kto chciałby mieć w drużynie Evansa? Ręka w górę? Wszyscy? Nie jestem zdziwiony. Myślę, że jeżeli NYK wygrają na desce 25% spotkań to będzie to cud opisywany jako zjawisko paranormalne idealnie nadające się do programu Rysia Cebuli. Ja naprawdę chyba oglądałem inny mecz.. Deskę NYK... wygrali... To prawda w pierwszej połowie wyglądało to strasznie... ale potem taki Fields w 4Q miał cztery rebsy....

Teraz personalnie

D. Gallinari - włoski drewniany chłopiec (pinokio?) zagubiony jak w pierwszej części poprzedniego sezonu. Były próby szukania gry – inne niż bezmyślne walenie za trzy. Jakieś wejścia. Ale wybór pozycji rzutowych – wielce dyskusyjny. Widać, że jest daleki od formy. Znowu brakuje mu agresywności, zadziorności. Kompletnie zaczadzony obecnością w ataku Amare. Musi wreszcie przestać grac na alibi. 6 zb.

A. Stoudemire - za bardzo uwierzył w misję – Przybyłem żeby zbawić to miasto. Syndrom Batmana. Pchał się, miotał jak byk osaczony przez pampeluńską gawiedź.. Czasem mu się udawało. Ale niestety bardzo często już nie. Oszcz pozbawił mnie złośliwostki, ze zabrakło jednej straty do trypla. W 3Q było widać pewną frustrację. Choć oddajmy sprawiedliwość to, on w końcówce poniósł pochodnie zwycięstwa zdobywając 7 pkt. w 4Q. Nie bał się odpowiedzialności. Clutch player?

T. Mozgov - wielki biały drwal, który w 8 min. wyrąbał 4 faule. Niestety taki Timo na wiele się nie zda. Wygląda na to, że będzie bardzo szybko eliminował się z gry przez głupie faule. Ale on przynajmniej próbuje bronić. Na razie fasltart. To S5 jest na wyrost...

L. Fields - wiecie, co mi się w nim podoba? Wykazuje się dużą inteligencją na boisku. Nie podejmuje ryzyka, kiedy nie musi. Rzuty i akcje są przemyślane – co stanowi pewien ewenement w relacji do pozostałych graczy. A z drugiej strony nie boi się gry. Ciekawy zawodnik. Pytanie czy trenował w ATL pod okiem Pana Hearda... Wygląda na to, że mógł pójść w pierwszej dwudziestce draftu. Draft steal?

R. Felton - no wreszcie były te jego legendarne floatery po wejściach. Rzucać to on za dobrze nie umie i nie zawsze wie kiedy ale obronę przeciwnika potrafi rozpruć. W stosunku do Duhona jest pewna poprawa na pozycji 1. Rozegranie nie olśniewa, ale jest co najmniej poprawne... Jack i Calderone byli bezwzględni, ale... Ray się chyba obronił...

W. Chandler - czyżby magia ławki zadziałała? Jeden z lepszych meczy Chandlera jakie widziałem. Trzymał grę. Ze trzy-cztery rzuty mógł sobie odpuścić – jako z góry skazane na niepowodzenie. Ale uskubał 22 pkt – w sekwencjach – 5, 4, 5, 8. Tak równo to już dawno nie było. Ciekawe czy potrafi to powtórzyć...

T. Douglas -  jeszcze raz potwierdził, że PG to on nie jest. 27 min. bez asysty. Ale to nie przeszkodziło, że był jednym z wyróżniających się zawodników spotkania po stronie NYK. Czarny piotruś za trzy, ale parę ładnych wejść było. W defensywie jakby mniej zadziorny niż w przedsezonie... ale trudno mi powiedzieć coś bardziej krytycznego.

R. Turiaf - momenty były, co dosyć zaskakujące -  w ataku. W obronie śpiący niedźwiedź. Powolny kolos. Masywny cielec o zwrotności wozu z kapusta. Taki trochę zapchaj dziura pod tym koszem. Nie robi różnicy... W obronie po raz piewszy - aktywnie. 4 bloki, 2 przechwyty... Tylko tych zbiórek jak na lekarstwo. Zaskoczyl.

B. Walker - podwójny czarny piotruś (0-6 z gry). Takimi występami udowadnia, że rotacja nie powinna go dotyczyć. Niewiele wnosi swoją grą. Niestety płytkość składu sprawie, że będzie pojawiał się na parkiecie i pochłaniał grę w ataku. Szacunek za to, że on w przeciwieństwie do reszty nie gra w cieniu STATa. Tylko dla siebie.

Roger. Mason Jr. - pojedynczy czarny piotruś. (0-3 z gry). Kto odpowie, dlaczego wciąż dostaje szansę? Bo ktoś jeszcze liczy, że się przełamie? Szybciej to będzie przełamanie na pół...

16:09, znykajacy
Link Komentarze (10) »
środa, 27 października 2010

Now the moment you’ve all been waiting for – it’s world famous Jack Rabbit Twist contest!

Doczekaliśmy. Jesteśmy. Zaczynamy. Bomba poszła w górę. Sezon 2010/2011 uważam za otwarty.

Zacznę od życzeń.

Po pierwsze - Czytelnikom – liczę na aktywność (zwłaszcza tych nieujawnionych), wyrozumiałą krytykę i wsparcie… A czasem także na cierpliwość – bo mogę nie zawsze być o czasie z impresjami…

Po drugie - Knicksom – żeby nie było za różowo - Żeby parę gier jednak udało się przegrać… Nie jestem stworzony do propagandy sukcesu i snów o potędze… Jak będzie za dobrze, to zacznę pisać Opowiastki z MoTown…

Po trzecie - sobie – żebym wytrwał w dziele!

Po czwarte – Lakersom tytułu!

Kreveta zrobił już zajawkę newsową… Nie będę więc się powtarzał. Dodam tylko, że Randolph wypadł na mniej więcej tydzień.

Jest jeszcze jeden news… Dosyć niepokojący… Ale też i wiele tłumaczący…

Nad NYK gromadzą się chmury. I to raczej kłębiaste. Znacie takie nazwisko - Rodney Heard? Nie. Już podpowiadam. To zatrudniony przez nikogo innego jak tylko tylko Jego Wysokość Mobbującą Sztuczną Inteligencję - szefa scoutingu Wschodniego Wybrzeża. Zdaje się, że Pan Heard miał ciśnienie na sukces… I… prowadził nielegalne work-outy z zawodnikami z collegów, gdzieś w mrocznej części Atlanty. Kazał się rozbierać dawał piłkę i patrzył, co kto potrafi…  Potrafił patrzeć wiele dni… To dawało przewagę Knicksom w ocenie potencjalnych kandydatów w drafcie… W czasie takich nielegalnych (bo dokonywanych w czasie „ochronnym”) odstrzałów możliwych draft picków miał sobie w 2007 r. rozwalić nogę Brandon Rush (co zresztą skutkowało… wycofaniem się Rusha z draftu 2007)… Dziś Rush zaczął sypać… Początkowo mówił, ze kontuzja przydarzyła mu się w Kansas… Teraz zeznaje, że to było w czasie treningów z NYK w ATL, które nadzorował Pan Heard… który kazał mu incydent przemilczeć i tuszować… Sprawa zaczyna brzydko pachnieć… Wynika z niej… że Heard przyglądał się chłopcom ze stajni niejakiego Chrisa Luchey’a… w latach 2007, 2009 i 2010… Jedną z ofiar nielegalnych praktyk Pana Hearda miał być rzekomo … Wilson Chandler. Wilson… zaprzecza… Robi się ciekawie… Bo materiał jest mocny. W sam raz dla Pani Jaworowicz… Pan Walsh zaprzecza, że coś wie… Czyżby to gryzło Wilsona? Czyżby dlatego nie zrobili z nim przedłużki… i dlatego zacznie w S5 Fields… Jeżeli tak było… Będą kary finansowe i myślę, że nawet w grę wchodzi odebranie draftpicków… Będę monitorował te sprawę…


Przypominam, że ZZZ2 tylko do 31 października!

1Q

Powitanie publiczności TOR przez Andre’a B. Zgasły światła. Wielka kurtyna spada i TOR mają swoje wielkie entre. Tam też gdzieś poczucie zdrady. Epoka po Boshowa… Mozgov gra.

Tip off. Wygrany. Gallo kikra za dwa. Bargiani. Faul Timo. 1-2. Derozan faul. Tmo nie trafia. Fields blokuje Derozana. Bargiani za dwa. Felton wejście. Jest. 3-2 TOR. Bargiani wejście. Jest. Offens STATA na Bargianim. Kleiza nie trafia. Kontra. STAT dunk. Evans nie trafia jumpera. Gallo nie trafia za dwa. Mozgov drugi faul. Jack. 0-2. Zaskoczenie. Chandler na boisku. STAT nie trafia jumpera. Jack nie trafia fade awaya. Felton spod kosza. 6-5 NYK. BArgiani za dwa po piwocie jumper. Gallo nie trafia za dwa. Jack wjechał do kosza. 9-6 TOR. Fields za trzy. Deep Three. Kleiza ograł Gallo. I zagrał spod kosza. Chandler wejście jest. Po 11. DeRozan ten chłopak ma inna elewację i grawitację. Piękne wejście. Chandler za trzy. Ale on wiecej trenował. Strata TOR. Gallo za trzy. 17-13 NYK. TOR czas. Bargiani nie trafia. Zbiera Evans. Nie trafia. Ale piłka Evansa. Pudło zbiórka TOR i faul na DeRozanie. Bargiani faulowany. 1-2 Bargiani. STAT strata. Jack strata. Amare spinning move. Jest. Kleiza kroki po zbiorce po niecelnym rzucie Bargianiego. Gallo nie trafia. Bargianie nie trafia. Zbiera Evans. Znowu pudo Bargianiego. Felton floater. 21-14 NYK. Kleiza kroki. Gallo faulowany przez Kleizę. Gallo 2-2. Bargiani po wejściu. 23-16 NYK. Douglas nie trafia za trzy. Jose nie trafia po wejściu. Gallo nie trafia za trzy. Barbosa nie trafia. Mason za trzy cegła. Amir blokuje Walkera i trafia po kontrze. Douglas za dwa.  Calderone nie trafia. STAT strata. Andersen za dwa. Amare faulowany. 2-2. Jose za dwa. Naprawdę Robbie Willams Twin. Walker nie trafia za trzy. Ale Turiaf sytuacyjnie za dwa. No ładnie. Weems nie trafia na koniec 1Q. NYK 50%, TOR 47%.

2Q

Barbosa nie trafia po wejściu. Walker nie trafia za trzy. Turiaf faulowany. Flagrant Andersena. Turiaf 2-2. Walker nie trafia. Strata Jose – złe podanie. Douglas ładne wejście. Weems strata. Chandler jumper. 35-22 NYK. TOR czas. Weems nie trafia. Ale piłka TOR.Barbosa znowu nie trafia. Offens Turiafa. Jose nie trafia za dwa. Ale zdaje się coś tak się odszczeknął. Technik. Mason 1-1. Turiaf dunk. Faul Douglasa na Bargianim. 2-2.Douglas za dwa jumper. Mason nie trafia. Jack wejście. 40-26 NYK. Amir faul. Mason nie trafia. Kleiza za dwa. Chandler nie trafia. Jack wejście na dziurę jest. 40-30 NYK.  STAT wejście. Jest. Bargiani za dwa. 42-32 NYK. Chandler nie trafia za trzy. Kleiza nie trafia spod kosza. Chandler second chance po bloku. Kleiza nie trafia w takiej samej sytuacji. Kleiza faulowany. Nie uważacie, że Kleiza jest trochę podobny do Gołoty? Mam jakąs obsesje w tym poszukiwaniu podobieństw. Faulowany. 2-2. Douglas strata. Bargiani post move. Strata – Jack Spod kosza… 44-38 TOR. Jack zabiera piłkę STATowi. Amare na siłę. Pchał się. Jack podanie do Derozana. Odlecial, ale jest faulowany 2-2. Turiaf nie trafia. Oddam Gallo za Evansa… Bargiani nie trafia za trzy. Jack steal. Do Kleizy – kosz i faul. Akcja za trzy pkt. 44-43 NYK. Douglas floater. Kleiza nie trafia za dwa. Ale zbiera Derozan. Ależ zakręcił obroną. WOW! Faulowany. 2-2. 46-45 NYK. STAT faulowany. STAT 2-2. Bargiani nie trafia. Zbiera Evans. Tor nie ttrafia. Bargiani blokuje STATA. Bargiani za dwa. Ależ fingerroll. Fields za trzy. Kleiza nie trafia. Felton nie trafia za trzy. Evans ma juz10 zb. DeRozan nie trafia. Fields zablokowany przez Evansa. STAT zebrał ale wyszedł poza linię. Bargiani nie trafia ale zbiera. Rzut ale 24CV. Felton strata i koniec 1H. NYK 50% - TOR 47%.

3Q

Bargiani nie trafia. Faul DeRozana na Mozgovie. Gallo faulowany przez Kleiże. Fields nie trafia za trzy. Kleiza za dwa. Gallo za dwa Kleiza nie trafia. Felton za trzy. Jack za dwa. Bargiani złapał STATa. Jack wszedł zatańczył z obrońcami a ze STATEm zwlaszcza. Jest. Felton spod kosza. 58-53 NYK. Kleiza za dwa. STAT wejście. Ciężko go zatrzymać. Mozgov faul. Derozan za dwa. Fields za trzy. Offens Jacka na Feltonie. Felton nie trafia trójki. Bargiani nie trafia. Gallo nie trafia za trzy. Bargiani znowu nie trafia . Offens Mozgova. Czwarty. w 8 minut… Jack nie trafia za dwa. STAT strata. Offens DeRozana na STATcie. Stanie trafia jumpera. Bargiani znowu nie trafia. Felton wchodzi nie trafia i dobija Chandler.  Barbosa wejście. Jest. Gallo nie trafia za trzy. Barbosa znowu wejście za dwa. 65-611 TOR. Douglas pudlo za trzy. Barbosa nie trafia po wejściu. Gallo wymusił faul. Linia. 2-2. Douglas fauluje Jose. Barbosa connects. 67-63 NYK. Chandler cegla. Sonny weems spod kosza po wejściu. STAT – Charge na Calderonie. Już w oczach frustracja Pana Amare…Felton lay up. Weems faulowany. 2-2. Walker nie dunkuje i nie dobija. Felton nie trafia. Weems też nie. Chandler za dwa. Weems nie trafia. Ale Walker fauluje Weemsa. Piłka TOR. Jose nie trafia. Chandler nie trafia. Felton steal. Douglas nie trafia za trzy. Weems za dwa. 71-69 NYK. Turiaf spod kosza. Andersen za trzy. 73-72. Pierwsza trójka TOR. Chandler faulowany. 1-2. Jose nie trafia. I Bargiani jest powstrzymany. Koniec 3Q. NYK 43%, TOR 42%.

4Q

Douglas wejście. Jose nie trafia za trzy. Andersen zbiera i Jose wchodzi. 76-74 NYK. 24SCV NYK. Barbosa za trzy… 77-76 TOR. Chandler za dwa. Barbosa za dwa. Rozochocił się. Chandler za dwa. Barbosa nie trafia. Gallo nie trafia ale dobija Fields. 82—79 NYK. Andersen z faulem. Akcja za trzy pkt. Po 82. Chandler wjechał pod kosz. Andersen zatrzymany przez Turiafa. Chandler nie trafia. Andersen nie trafia. Stat nie trafia. Felton też nie. Zbiera Evans. Barbosa pudlo STAT nie trafia jumpera. Barbosa nie trafia za trzy. Fields nie trafia trójki. Jack nie trafia. Chandler spin move. Barbosa pull up jumper. 86-84 NYK. Gallo za trzy. Bargiani za trzy. Gallo pudło. Bargiani też. Barbosa nie trafia. Evans fauluje STATa. Rzuty. 2-2. Bargiani zablokowany. STAT hak. 92-87 NYK. Jack nie trafia trójki. Faul Evansa. STAT o deskę. DeRozan faul. 1-2. 94-88 NYK. STAT znowu po wejściu. Bargiani faulowany. 1-2. STAT nie trafia. DeRozan pudłuje po kontrze.Jack steal. Kontra. Ale jest faulowany przez Chandlera. 96-91 NYK. 1.41. Felton nie trafia za trzy.  Amare stracił piłkę. Jack mu ją sprytnie wybił a Amare ją kopnął. Bargiani nie trafia. Ale zbiórka TOR i Jack trafia. Chandler nie trafia za trzy… 43,5 sek. TOR ball. Klieza nie trafia za trzy. Chandler nie trafia. 11 sek. 96-93 NYK. Barbosa nie trafia za trzy. 3.0 sek. Felton faulowany. Jest i jest. 98-93. NYK. 2,4 sek. Jack nie trafia za trzy. Koniec. Wiktoria! Pierwsza.

22:30, znykajacy
Link Komentarze (2) »
niedziela, 24 października 2010

 

To co? zNYKającą zgaduj zgadula 2? („ZZZ2”)

Jak w zeszłym roku. 11 tendencyjnych pytań dotyczących wyników osiągniętych w sezonie zasadniczym NBA 2010/2011 („Sezon”) przez zespół New York Knicks („Knicks” lub „NYK”), na które będę oczekiwał odpowiedzi tych, którzy chcą wziąć udział w ZZZ. Odpowiedzi na wszystkie pytania zostaną zweryfikowane w oparciu o statystyki na koniec Sezonu zamieszczone na oficjalnej stronie www.nba.com

Pytania do ZZZ2:

 1. Ile zwycięstw odniesie w Sezonie NYK?;
 2. Jaka będzie średnia straconych punktów przez Knicks w Sezonie?;
 3. Ile rzutów za trzy nie trafią w Sezonie NYK?;
 4. Ile akcji trzy punktowych (three point play – trafiony rzut za dwa plus celny wolny po faulu) będzie miał w Sezonie Amare Stoudemire?
 5. Jaka będzie relacja asyst do strat Raymonda Feltona w Sezonie (AST/TO ratio)?;
 6. Ile razy na linii rzutów wolnych w Sezonie stanie Wilson Chandler?;
 7. Ile przechwytów w Sezonie będzie miał Toney Douglas?;
 8. Jaka będzie średnia liczba fauli w Sezonie Timo Mozgova?;
 9. W ilu meczach w Sezonie zagra Andy Rautins?;
 10. Jaka będzie łączna średnia punktów, zbiórek, asyst i przechwytów w Sezonie Landry’ego Fieldsa?;
 11. W ilu spotkaniach w Sezonie NYK będą out-reboundowani więcej niż 15 zbiórkami?

Zasady punktacji

Kto będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi na poszczególne pytanie zdobędzie 3 pkt., kto będzie trochę dalej 2 pkt., a kto zajmie ostatnie miejsce na pudle 1 pkt. Przykład. A powiedział, że Knicksi wygrają w Sezonie 32 spotkania, B - 34, C - 31, D - 30, E - 29. Knicksi wygrali w Sezonie 33 spotkania. A i B dostaną po 3 pkt. (byli najbliżej), C – 2 pkt., i D 1 pkt., E będzie bez punktu.

Do zdobycia w ZZZ2 są więc 33 pkt. – taki dobry nowojorski numerek.

Bierzemy pod uwagę statystyki poszczególnych zawodników w całym Sezonie - niezależnie od tego, czy pozostaną Knicksami do jego końca.

Dokładność odpowiedzi

Odpowiedzi w ZZZ2 można podawać z dokładnością do jednej dziesiątej (tam gdzie oczywiście ma to sens). Np. 16,1 pkt. Bardziej dokładne wyliczenia nie będą brane pod uwagę.

Adres do wysyłania odpowiedzi

Odpowiedzi na ZZZ2 proszę przesyłać na adres: znykajacy@go2.pl do 31 października 2010 r. do g. 23.59 (decyduje data otrzymania emaila). W temacie proszę wpisywać: ZZZ.

Rozstrzygnięcie

Rozstrzygnięcie ZZZ2 nastąpi w ciągu 7 dni od zakończenia Sezonu.

NAGRODA ZA ZWYCIĘSTWO

Na pewno jakaś będzie. Najpierw mam jeszcze do załatwienia porachunki z tomkiem1267… za ZZZ… (czego się trochę wstydzę).

Pytania i wątpliwości

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się emailowo (adres powyżej) albo umieszczać je w komentarzach.

Zachęcam do wspólnej zabawy i życzę wszystkim zdobycia Ewinga2!

21:22, znykajacy
Link Komentarze (10) »
 
1 , 2 , 3 , 4

.

.

.
znykajacy@go2.pl
.
Operacja LONDYN 2013 Koszulki jak malowane
.
.
. .

[ Copy this | Start New | Full Size ]
.
monitoring pozycji
___ . .

6G Nowojorskie Impresje